Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Farz Namazı Görmek

Rüyada farz namazı kıldığını görmek neye delalet eder

Rüyada camide namaz kılmak
Rüyamda camide farz namazını kılıyorduk, aksam namazının 2 rekatta imam genç bir çocuktu ve üstünü çıkarttı gitti, daha sonra biraz bekledik onu, gelmeyince ben namaza devam ettim bitirdim farz namazını, daha sonra sünneti kılıyordum 2.nci rekatı tamamladım tam selam verecektim telefonum çaldı ve uyandım, yorumlarsanız çok sevinirim, rüyam neye yorumlanır? çok teşekkürler.

Rüyada farz namazı görmek yorumu

Rüyada farz namazı kılmak, farz namazı kıldığını görmek Dünya ve ahirette Allah’in (CC) ihsanına nail olmaya, kötü ve yaramaz işlerden el etek çekmeye, her türlü aşırılık ve çirkinlikten uzak durmaya, korku ve endişeden kurtulmaya işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Farz Namazı Görmek” için 2 yanıt

İyi günler, sevdiğim kızı rüyamda gördüm, birlikte namaz kılıyorduk ve normalde açık olmasına karşın yeşil bir eşarp takmıştı ve annesi bize gelip bizden bir tencere istedi, güler yüzlü şekilde, teşşkür ederim yorumlarsanız. 32, Erkek, Bekar, Çalışıyor.

Emre merhaba,
Görmüş olduğun çok hayırlı bir rüya olup sevdiğin kızın duyguları ve mantığının hakkınızda hayırlı olacak bir yönde değişmeye başladığını, önünüzde sağlık ve huzur dolu günler olduğunu temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir