Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Fasulye Görmek

Rüyada fasulye görmek neye delalet eder?

Rüyamda akşam yemeği için taze fasulye pişireceğim ve bunun fasulye kırdığımı gördüm. Bu neye delalet eder Rüyada fasulye kırmak. ne demektir?

Kimden: Fatos
Cinsiyetiniz:Kadin
Yaşınız:23
Medeni Durumunuz:Evli
Şu anki ruh haliniz: Uzgun
Anahtar kelimeler: Fasulye

Rüyada fasulye görmek nasıl yorumlanır?

Fatos, fasulye kırmak ne demek anlayamadım. Taze fasulyenin kılçığını ayıklamak için uçlarını kırmayı kast ediyorsanız o zaman rüyanız aşağıdaki anlamı taşır. Fasulye ayıklamak, fasulye temizlemek nimete kavuşmak ve ailenin rızkını artırmak için çaba sarf ettiğinizi ve bunu başaracağınızı simgeler.

Rüyada fasulye görmek ruhun aydınlanması, arınması ve ölümsüzlük sembolüdür. Fasulye yemek Topluluk bağları, aile köklerine bağlılık ve insanlığa faydalı olmak için bir şeyler yapmaya işaret eder. Fasulye pişirmek nimet ve rızkının artacağı anlamındadır. Rüyada taze fasulye toplamak, fasulye topladığını görmek, gerçek hayatta doğurganlık ile ilgili mesajlar verir, büyüme, gelişme, aydınlanma işaretidir. Fasulye ayıklamak, fasulye temizlemek, nimete kavuşmak, ailenizin rızkını artırmak için çaba sarf ettiğinizi ve bunu başaracağınızı simgeler. Börülce rüya tabiri de aynı şekildedir.

Rüyada çalı fasulyesi görmek zenginlik ve sağlığın müjdesidir. Rüyada çalı fasulyesi toplamak, çalı fasulyesi pişirmek, çalı fasulyesi topladığını, çalı fasulyesi pişirdiğini görmek zengin ve güçlü birinin desteğiyle işlerinizde daha fazla kazanca erişeceğini simgeler. Rüyada çalı fasulyesi yemek, çalı yediğini görmek iş veya eğitim yaşamında başarılarla dolu bir döneme girdiğinizi simgeler

“Rüyada Fasulye Görmek” için 3 yanıt

Kardeşim hasta olduğu için devamlı onu düşünüyorum rüyamda kardeşimin elinde poşet taze fasulye ile taze biber toplamış poşette gördüm açıklarsanız sevinirim.

Ya neden daha geniş anlatılmamış ki ben rüyamda çok büyük fasulye tarlasi gördüm fabrika tarlası gibi yemyeşil dolu dolu fasulye bitkileri vardı babam yarisini çöpe aticaz yarısını goturucez diyordu ben itiraz Edip o kadar nimet çöpe atılır mı yazık günah diyordum babam beni dinlemedi bende söylene söylene fasulye bitkilerini dipten dipten kesiyordum ailece calisyorduk ..şimdi yazdım bura ama cevap yazmicaniza göre merak ettimle kalacam :(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir