Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Fatih Sultan Mehmet’i Görmek

Rüyada Fatih Sultan Mehmet neye işarettir?

Ben rüyamda Fatih Sultan Mehmet’i gördüm, bir fındık kırdım içi boştu ve fındığın küçük az parçası kalmıştı, benden aldı sıkı sıkı tuttu, sonra 3 parca oldu bana dedi ki “bu seni seviyor, buda seni buda seni seviyor” fındık parçalarından gösterdi, “sonrada sen bunu istemeyeceksin, bunu da istemeyeceksin, bunu isteyeceksin” dedi.

Ben çok şaşırdım uyandım ama fındıklar bir küçük bir orta boy birde birde büyük bana “büyük olanı isteyecektin” dedi, acaba ne anlama geliyor, cok merak ediyorum lütfen cabuk cevap gönderin.

Rüyada Fatih Sultan Mehmet’i görmek tabiri

Mert selam, Rüyada Fatih Sultan Mehmet’i görmek zor olaylarla karşı karşıya olduğunuzu fakat sabır ve gayretlerinizle bunları atlatıp, büyük başarılara imza atacağınızı simgeler. Rüyada Fatih Sultan ile konuşmak aynı zamanda övgüye değer işler yapacağınızın simgesidir.

Rüyada fındık görmeniz barış, uyum ve karlı iş girişimleri anlamlarını simgeler. Yeni atılım ve Projeleri temsil eder. Fındık kırman ve diğer konuşmalar hayatında 3 seçenekli bir tercih durumunda olduğunu simgelemekte, başarı için en büyük olanının seçmen gerektiğini tavsiye etmektedir.

“Rüyada Fatih Sultan Mehmet’i Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda Fatih Sultan Mehmeti gördüm, bir kız çocuğu ona dert anlatıyor, sonra bana sıra geldi bana baktı bende çekindim utandım derdimi anlatmaya, sonra yanındaki birine bir şey söyledi yerinden kalktı uzakta bir düğün görünüyordu oraya doğru gideceğini, söyledi o tarafa yöneldi bende uyandım. Cevap verirseniz sevinirim.

İnşallah hayra yoralım. Sanırım düğün yeri olarak gördüğün yer tövbe edecek olan büyük bir gruba delalettir. Onlar için düğün günü olacak inşallah

Sabah namazindan sonra uyuduğumda topların güllelerin havada uçuştuğu istanbul surlarinin yamacında fatih sultan mehmet ile yürüyorduk, yanimizda biri daha vardi fakat kim oldugunu hatirlayamiyorum, bana ileriyi gosterdi ve o yone yurumeye başladık, gosterdigi yerde istanbul üniversitesinin kapısı vardi, oraya dogru yürüdük. Nasil yorumlayabiliriz? Ileri dogru yürürken elimden tutup beni kapiya dogru götürdü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir