Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Fatih Sultan Mehmet Türbesini Görmek

Rüyada Fatih Sultan Mehmet türbesini görmek neye işarettir?

Gördüğüm rüya şu şekilde, iki arkadaşım ve ben (özellikle birisi daha yakın rüya içerisinde ) bir bayır çıkarak bir tepeye ulaşıyoruz, orada bir türbe varmış, oraya gidiyoruz. Burası Fatih Sultan Mehmet padişahın türbesi imiş, bir arkadaşım ve ben türbeye giriyoruz ve ben korkuyorum, arkadaşıma diyorum ki “biz çok günahkarız, çıkalım” sonra yüzünü tam hatırlayamadığım çokta yaşlı sayılmayan bir adam arkadaşıma eski tülbent gibi iki ucu düğümlü bir şekilde bir bez veriyor, “al bunu sıkıntılarından kurtulacaksın” diyor.

Sonra biz aşağıya doğru iniyoruz ama bu sefer daha keskin bir bayır, özellikle ben inemiyorum, diğer bir arkadaşım yardımcı oluyor ve o bezi bir daha görmüyorum. (şimdiden teşekkür ederim.) 24 yaşında bekar bayanım.

Rüyada bir türbeye gitmek nasıl yorumlanır?

Rüyanızda bir çok olay var; türbeye gidene kadar yaşadıklarınız, türbeyi görmeniz, türbede olanlar ve türbeden çıktıktan sonraki gelişmeler.

Rüyada yokuş çıkmak, rüyada bayır çıktığını görmek, gerçek yaşamda hedeflerinize giden yolda kimi zorluklar olduğunu ve bu zorlukları aşmak için yeni metotlar ya da yollar bulmanız gerektiğini, aksi takdirde fazla yorulmayı göze almanız gerekeceğini simgeler.

Rüyada türbe görmek içinizdeki gizli ve derinlerde gömülü duyguların yaşamınızı nasıl etkilediğini ifade eder. Rüyada türbeye girmek, türbede olmak, türbede olduğunu görmek, türbede dilek dilemek; kişiliğinizde değişim ve unutulmuş duyguları simgeler.

Rüyada yokuş inmek, yokuştan indiğini görmek, gerçak hayatta her zorluğun bir kolaylığı ya da her gayretin bir karşılığı olduğunu simgelerken verdiğiniz emeklerin karşılığında zorlukları aşıp, rahata ereceğinizi temsil eder.

“Rüyada Fatih Sultan Mehmet Türbesini Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir