Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Fatiha Görmek

Rüyada Fatiha Suresi Neye Delalet Eder?

Ben iki farklı rüya gördüm birincisi şu: Kendi evimizde oluyoruz, yüzlerini göremediğim iki kişi ile sanki tanışıyormuş gibi bir muhabbet ortamı var, konuşulan konu ise merhum olmuş ünlü bir komedyenin işlerinde kullandığı araçlarla mal ve mülküyle alakalı. Oğlunun gerçekte kim olduğunu bildiğim ama rüyamda farklı bir yüz olarak sanki bende o kişinin oğluymuş gibi davrandığım biri var ve ben ona arabaları soruyorum “arabalar buradaydı, nereye gittiler” diyorum, o da “biraz daha ileride” diyor. Arabaların olduğu yer ise evimizin yan tarafı oluyor, arabaların konulu olduğu yer iki bölüme ayrılmış şekilde oluyor ve benimde o araçların içinde almak istediğim evde de muhabbet esnasında geçen pembe yeşil boyalı bir doğan araba var. Rüyamda kendi kendime düşünüp “içi eğer kullanışlı ise dışını sanayide yaptırırım” diyorum, bu ilk rüyamdı.

Biz şu anda ikamet ettiğimiz evimizde eşimle birlikte ilk giriş katta oturuyoruz. İkinci rüyamda ise ev sanki daha yeni yapılmış bizde çatı katında oturuyoruz ve çatı katında girişte keresteler var. Keresteler karşı duvara uzunlamasına sıralanmış, kerestelerin sol tarafında bir pvc kapı var, orası hafif bir balkonu anımsatıyor. Eşim de bende oraya çıkıyoruz, ilk önce sonra ben içeri giriyorum, kerestelerin olduğu yere, henüz eve girmiş değilim ama sonra duvara adeta yapıştırılıyorum, bir şey beni ittiriyor. Sonra elimi eşim duysun diye sol elimi sol kolumu duvara çarpmaya çalışıyorum, sonra dua etmeye başlıyorum, fatiha süresini euzu besmele çekerek okumaya çalışıyorum, ilk okuyorum ikincisine başlıyorum aklımı karıştırıyorlar, sonra allahü ekber çekiyorum ve biraz rahatlıyorum.

Sonra eşim içeri girmiş oluyor ve eşimi andıran birisi var, balkon kapısından içeri girmiş birisi ama yüzü eşimle alakası yok, surat bildiğiniz şirret dolu, mendeburluk dolu, çirkin bir surat. Neyse eşim benimle konuşmaya başlıyor, bana “yaptırdığın uyuşturucu işlerinin hesabını vereceksin, onların öcünü senden alacağım” der gibi yorumlarda bulunuyor. Daha sonra “sen dur, bak sana daha neler yapacaklar, sana tecavüz bile edecekler” diyor ve ben uyanıyorum. Halbuki eşimle aramızda her evlilikte olduğu gibi kavgalarımız olur fakat uyuşturucu işi aklımı çok karıştırdı. Ben eşimin ikinci kocasıyım, henüz evli değiliz birlikte yaşıyoruz, benden önceki hayatında uyuşturucuyla işi olmuş

Rüyada Fatiha Suresi Okumak Yorumu

Gökhan merhaba, görmüş olduğun ilk rüya büyük ihtimalle zihninin derinliklerinde yer alan; daha güçlü olmak, daha saygın olmak, ayaklarının üzerinde durmak, kendi kararlarını kendin verebilmek konularındaki arzularının açığa çıkmasını temsil etmektedir. Bu konuda araba görmek rüya tabiri sayfası ilgini çekebilir.

İkinci rüyan ise oldukça karışık, unsurlara bakmak gerekirse; Rüyada çatı katında oturduğunu görmek rüyayı gören kişinin amaçları ve hedeflerine ulaşmasında karşınıza bazı engeller çıktığını ve hayatında zorluklarla karşılaşacağına işaret eder ancak mücadele ederek bunları aşacağınızı gösterir. Çatı katında gördüğün keresteler iki anlam taşıyabilir ve rüyada kereste görmek sayfasında anlatıldığı gibi ya aileniz veya kendiniz için bir güvenlik ihlali, bir barınma sorunu hakkında dikkatli olmak gerektiğini gösterir ya da alternatif olarak ev almaya, ev sahibi olmaya işaret gelebilir.

Rüyanın en enteresan tarafı bir şeyi seni itmesi ve orada olanlardır ki bu durum aslında yaşamının birileri yada bazı şartlar tarafından kontrol edildiğini, dilediğin şeyleri yapamadığını ifade etmektedir. Rüyada Fatiha görmek ve Fatiha suresini okumak hayırlara işaret olup, kişinin kaza ve belalardan sakınmasına, her kapının açılmasına, kazancın artmasına, ettiği duaların kabul olmasına delalet eder.

Rüyanın son bölümü ise gerçek hayatınızda içinde olduğunuz ruh halinin yansıması olup, zihninizde beliren bazı şeylerin yansımasını ifade etmektedir.

“Rüyada Fatiha Görmek” için bir yanıt

Merhaba, Ben rûyam’da Fatiha suresini gördüm. çok korkuyorum ne yapmalıyım?? Gerçekten çok korkuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir