Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Fatiha Suresi Okumak

Rüyada Fatiha suresi okumak neye delalettir?

Merhaba, öncelikle yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Ben rüyamda sırtımda beyaz bir çuvalla fatiha suresini okuya okuya bir dağa tırmanıyordum ama hiç zorlanmıyorum. Dağın tepesine vardığımda aşmam gereken bir dağ daha olduğunu gördüm fakat dağın aşağısında bir sürü insan bana bağırıp çağırıyorlardı, şuan hatırlayamıyorum ama ben bir söz söyledim ve hepsi sustu.

Daha sonra öbür dağın tepesine vardığımda ise bir tarafımda zeytin ağaçları bir tarafımda üzüm asmaları vardı ve hatta ben bir kaç tane üzüm koparıp yedim. Daha sonra uyandım. Ne olur bu rüyamı yorumlar mısınız?

Rüyada Fatiha suresi okumak neye yorulur?

Rüyada Fatiha süresi okumak her kapının açılması, kazancın artması, duanızın kabul olmasını işaret eder. Rüyada kalabalıkla Fatiha suresinin okunması hacca gitmek anlamına da yorumlanır. Rüyada dağa tırmandığını görmek gören kimse, çok büyük emek vererek, kendi gücüyle hedeflediği şeylere ulaşacaksınız şeklinde yorumlanır. Rüyada üzüm yemek, iyi bir rüyadır ve sağlığa, mala ya da faydalı işler yapacağınıza işarettir.

“Rüyada Fatiha Suresi Okumak” için 2 yanıt

Ben iki defa rüyamda ayrildigim beyime üç ihlas bir fatiha okuyup “Allahim onun kalbine bana karsi ask sevgi merhamet koy” deyip yüzüne üflüyorum, 2015 de bosandim, ev kadiniyim 21 sene evliydim, cok severek evlendik.

Nevin merhaba, lütfen öncelikle eski eşini rüyada görmek sayfasını okuyun. Rüyada dua ettiğini görmek saygı, samimiyet ve alçak gönüllülük anlamına gelir. Daha yüksek bir kaynaktan yardım aradığınızı, yardım ve desteğe ihtiyacınız olduğunu simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir