Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Fay Görmek

Rüyada fay görmek neye işarettir?

Rüyamda bir evdeyim, annemlerin evine benziyor ama değişik biraz, normalde tek katlı müstakil ama rüyada iki katlı. Deprem olmaya başladı, çok şiddetliydi, korkuyoruz, herkes evinden çıkıyor. Sokaktaki evler bayağı hasar görmüş, annemlerin evi de öyle yarı yıkılmış gibiydi sanki, karşı sokaktan fay hattı geçiyormuş, o sokaktaki evlerin hepsi yıkılmış, sonra biz biz tekrar içeriye giriyoruz. Sonra yine deprem olmaya başlıyor, bu şekilde sürekli deprem oldu durdu rüyamda. Hatta bir tanesi kalp atışı gibi ritimliydi.

Depremler çok şiddetli ama evler yıkılmadı sadece zarar gördü. Bir arada dolu yağmaya başladı depremin hemen arkasından. Hatırladıklarım bu kadar. Teşekkürler. 29, Kadın, Evli, Ev hanımı, Mutluyum, huzurluyum bir sorunum yok fakat 2 yıldır olmasını beklediğim bir şey var.

Rüyada fay görmek yorumu

Deprem konusu detaylı olarak rüyada deprem görmek sayfasında anlatılmaktadır, lütfen ziyaret edin ve dikkatle inceleyin. Rüyada fay görmek gerçek yaşamınızda sizi rahatsız edici pis, iğrenç, küçük bir şey olduğunu ya da cimri, tembel, sizi çalışmaktan alıkoyan birileri bulunduğunu ve bunun sizi çok sıkıntıya soktuğunu işaret eder. Rüyada faylar, fay hattı, fay hatları, fay kırığı, fay kırıkları görmek açıklaması da benzer şekildedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir