Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Faydalı Bilgiler Görmek

Rüyada faydalı bilgiler görmek ne demektir?

Merhaba, Ben önce sıkıntılı bir rüya gördüm, kabus da denebilir. Rüyamda kötü diye tabir edebileceğim insanların sakladığı ve açıklanmasını istemediği, ancak açıklanması diğer insanlar için faydalı olacak bilgileri buluyor ve açıklamak istiyorum. Söz konusu bilgilerin açıklanmasını istemeyenler sürekli beni kovalıyor ve tam yakalanacakken uyanıyorum. Aslında hala uyur uyanık haldeyim. Kovalanma ve neredeyse yakalanacak olmanın şokunu henüz atlatacakken, yine rüyada gibi odamda daha önce hiç görmediğim bir kuşun yukarıya doğru uçtuğunu görüyorum.

Bu kuş siyah, beyaz, mavi ve kırmızı renklerde. Kalemle özenilerek ve motifle çizilmiş gibi güzel, ancak daha önce hiç görmediğim ve siyah tüyleri de olan bir kuş olduğu için biraz ürkütücü. Çok yavaş ve sessiz bir şekilde tavana doğru kanatlarını çırparak uçuyor. Sonra da açık olan pencereden çıkıp kayboluyor.

Çok merak ediyorum, önce gördüğüm sıkıntılı rüyanın ve ardından gördüğüm bu değişik kuşun ne anlama geldiğini. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. 31 yaşında bekar bayanım.

Rüyada faydalı bilgiler görmek tabiri

Aslında rüyanız kendi içinde oldukça tutarlı olup, oldukça güçlü bir mesaj vermekte, kabus olarak nitelendirilmemeli, tam tersine sizin içinde bulunduğunuz ruh halini anlatmakta ve gerçek hayatınızda bazı şeylerin cevabını aradığınızı, çok merak ettiğinizi simgelerken, bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil etmektedir.

Rüyanızdaki kuş size bazı ip uçları vermektedir. Rüyada kuş görmek genel olarak, zihinsel fonsiyonları, hayattaki kısıtlamaları, gizli düşünce veya gizli isteklerinizi, umut ya da özlemlerin kısıtlanmasını, sınırlar ötesine taşımak istediğiniz hayal gücünüzü temsil eder.

Kuşun uçup gitmesi, hedefinize ulaşacağınızı ve ondan sonra kendinizi kuş gibi özgür hissedeceğinizi simgelemektedir. Lütfen ileride gelişmeleri ve düşüncelerinizi buraya ekler misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir