Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Fayton Görmek

Rüyada fayton görmek neye işaret?

Rüyada fayton görmekRüyamda kızımın küçüklüğünü görüyorum. 13 yıl önce kaybettiğim eşimde yanımda ve onuda genç görüyorum. Yolda birden bir fayton beliriyor. Kızım elindeki papatya ile gelen faytona doğru koşuyor ve atın önünde duruyor (sütlü kahve gibi bir renkte at). Faytonda duruyor. Papatyayı ata uzatıyor. O sırada babası yani eşim onu kucaklıyor “ay ezilecekti” diye korkup onu kucaklıyor. Kızım yakın bir zamanda büyük bir yarışmaya ve işe girişecek. Kolay kolaya rüya gören biri değilim. Açıklarsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.

Name: Nurten
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:63
Medeni durumunuz:Dul
Şu anki ruh haliniz:Sakin,huzurlu
Subject:Kızım ve ölmüş eşim
Anahtar kelimeler:papatya,fayton,kızım,kocam

Rüyada fayton görmek yorumu

Merhaba, rüyanız çok hoş bir rüya olup, hayırlara işaret etmektedir. Rüyada kızının çocukluğunu görmek onun gerçek yaşamda daha az sorumluluk üstlenip, daha az endişe yaşamasını arzu ettiğinizi simgelemektedir. Rahmetli eşini görmek sizinle birlikte yaşayan anıları, eski zamanları geri almak, tekrar yaşamak özlemlerinizi ifade eder, bakınız rahmetli kocasını görmek sayfası.

Rüyada gördüğünüz fayton gerçek yaşamda çağın gereklerine ayak uydurmak gerektiğini ifade etmektedir. Rüyanızın can alıcı noktası, kızınızın araba önüne geçip ata papatya vermesi olup, bu onun iyi birisi olduğunu, yardım seven bir insan, kimseyi kırmayan kişi olduğunu temsil etmektedir. Bu tür iyi insanlar ne yazık ki gerçek hayatta suistimal edilebilmekte, rahmetli kocanızın onu koruması bu yönde bir uyarı olabilir. Not: fayton konusunda detaylı bilgi at arabası sayfasında incelenebilir.

“Rüyada Fayton Görmek” için bir yanıt

Gökyüzünde fayton görmek
Ruyamda yuksek bir evin icinde annemle otururken gokyuzune baktigimda cok yakinmis gibi, normal yildizlardan cok buyuk boyutlarda Hz Süleyman’ın yildizina benzeyen bir yildizi neon lambalari gibi bir cok parlak, bir cok hafifleyerek isildadigini goruyorum. Bu durum bir parlak bir hafifleyerek isildamaya devam ederek suruyor. Yaninda da “PLATİN’ yaziyor. Yaninda bir kelime daha yaziyordu ama suan hatirlayamiyorum. Anneme gosterip ne kadar buyuk boyutlarda oldugunu soyluyorum. Bir yandan da gokyuzunde insanlarin yaptigi bir reklam mi diye dusunurken bulundugumuz yuksek evden onumuzde cok buyuk bir alanda iki adet hizla giden faytona benzeyen atli arabanin yaninda yine hizla giden beyaz atli bir gencin belirdigini goruyorum. Yine anneme gostererek beyaz atli gencin gokyuzunden indigini soyluyorum. İki atli arabanin yanında beyaz atlida hep birlikte ileriye dogru hizla uzaklasiyorlar. 2016 yili benim icin maddi, manevi cok sıkıntılı geciyor. Dun aksamda cok sıkıntılı yattim. Sabah ezanindan sonra bu ruyayi gordum ve cok etkilendim. Birazda korktum. Acilen yorumunuza cok ihtiyacim var. Simdiden sonsuz tesekkurler.(Yasim 43,Bekarim)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir