Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Felç Olduğunu Görmek

Rüyada felç olduğunu görmek ne demektir?

Rüya başlığı : rüyada felç olmak.

Rüya detayı: ben 41 yaşında ev hanımı evli bir bayanım. Rüyamda bana baştan aşağı felç geliyor ve herkes başımda üzgün bir şekilde beklerken arkamda kara çarşaflı bir kadın iyi olmuş dercesine gülüyor. Yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Rüyada felç olmak yorumu

Rüyada felç olmak, felç olduğunu görmek günlük yaşamdaki anlamının tersine sağlık, sıhhat manasını taşır. Bakınız felç rüya tabiri sayfası.

“Rüyada Felç Olduğunu Görmek” için 2 yanıt

Rüyada yukarıya doğru yükselmek
Merhaba, bu rüyayı bu gece gördüm. Oldukça sıkıntılı bir dönemden geçtiğim için içimi çok ferahlattı. Rüyamda sanırım ailemle bir odanın içerisindeyiz. Ancak bulunduğumuz yerde sanki hareket güçlüğü çekiyor gibiyim. Yürüyemiyorum, elimi kolumu hareket ettiremiyorum, sanki felç olmuş gibiyim. Bir anda sanki yukarıya doğru yükseliyoruz, ortam değişiyor. Allah katında olduğumuzu hissediyorum. Orada ise her şey çok kolay, nasıl istersem öyle hareket edebildiğimi görüyorum, uçuyorum, yürüyorum. O felç halim ortadan kalkıyor. Çok şükür burada yaşamak ne kadar güzelmiş diyorum. Şimdiden yorumunuz için teşekkür ederim. Selamlar, iyi günler.

İpek merhaba, görmüş olduğun rüya gerçekten de aynı düşündüğün gibi insana huzur veren, kendini iyi hissetmene yol açan, hayırlara işaret bir rüyadır ve senin şu anda bazı sıkıntılar yaşadığını anlatırken öte yandan da düzgün karakterin, dürüst tabiatın ile hayatta işlerinin hep yolunda gideceğini, ileride yüksek itibar sahibini olacağını ifade etmektedir. Sabır ve dua, Allah’ın (c. c. ) yardımı ile kurtuluşa ererek çevrendeki kişiler tarafından beğenilen, saygı duyulan ve güvenilen biri olacağına işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir