Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ı görmek

Rüyada Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım’ı görmek neye çıkar?

Rüyamda kapım çalıyor, FB Başkanı Aziz YILDIRIMI görüyorum, bana “haydi bir yere gidiyoruz” diyor ve sanki yakınım gibi siyah bir jipe biniyoruz, kendisi kullanıyor arabayı, 15-20 dk yoldan sonra bir yalıya varıyoruz, güvenlik görevlisi, başkanı görür görmez arabasını yalının sahibinin özel aracının yerine park ettiriyor ve arabadan önce ben iniyorum, sonra başkan iniyor. Hane halkı şaşın bir şekilde bakıyorlar, bana değilde başkana bakıyorlar, sonra buraya gelmemizin nedeninin vefat taziyesi olduğunu konuşmalardan anlıyorum, ev ortamı sıralı oturulmuş tanımadığım kişiler var, bende şaşkın bakışlarım arasında ortama uymaya çalışıyorum çaktırmadan.

Taziye bitiyor ev halkı çok memnun vede seçkin, mali gücü yerinde elit insanlar, bizi yolcu ediyorlar, sonra başkanın yüzündeki ifade insanların manevi değere ne kadar önem verdiğini ve maneviyatın önemini anlatır gibi, bende huzurlu vede gururlu içimdeki endişenin yerini mutluluk almıştı, sonra yine arabanın bulunduğu yere gelip arabaya biniyoruz, beni evime bırakıyor. Sabah uyandığımda çok huzurluydum, sizden ricam rüyamı yorumlarsanız çok mutlu olurum. Teşekkür ederim

İris’in rüyası

Rüyanın ana unsurları: fenerbahçe, spor kulubü başkanı, Aziz Başkanı, Aziz Yıldırım, siyah jip, güvenlik görevlisi, yalı, araba parketmek, özel araç, vefat taziyesi, taziye ziyareti, seçkin insanlar, elit insanlar, yolcu edilmek, huzurlu olmak, gururlu olmak, mutluluk duymak, Başkan

Rüyada Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım’ı görmek yorumu

07 Eylül Ağustos 2012, 12:56

İris merhaba,

Rüyanız kıymetli bir rüya olduğu için buraya ekledim ve açıklamasını yapıyorum.

Gördüğünüz rüya, sizin için ( aslında hepimiz için ) çok önemli bir mesaj vermektedir. Gerçek hayatta huzur, mutluluk, yüksek manevi güç, saygınlık kazanmak için yapmamız gereken işler, sorumluluklar konusunda yapmamız gerekenler olduğunu işaret etmektedir. Bu yapmamız gerekenlerin başında insan ilişkilerine önem vermemiz, manevi bağları güçlü tutmamız, gelenek ve göreneklere uymamız gerektiğidir.

Rüyanızda Aziz Başkan bir simgedir. Rüyanızda yaptığınız taziye ziyareti size mutluluk vermiş. O mutluluk semboliktir. Gerçek yaşamda bu konulara dikkat ettiğimizde sürekli bu huzuru yaşayacağımızı simgelemektedir.

“Rüyada Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ı görmek” için 2 yanıt

Bir Arkadaşım Rüyasında Benim İki Futbol Kulübünün Başkanı Olduğumu ve Canımın Sıkkın Olduğunu Sebebinin İse Bu Kulüplerden Birinin Başkanlığını Zorunlu Bırakacak Olmasından Kaynaklandığını Görüyor. Yorumlarınızı Rica Ediyorum.

Rüyamda Havuz Gibi Biyere Gidiyorduk Arkadaşımla Bir Baktık Aziz Yıldırımda Orda Tam Hakkınız Ödenmez Başkanım Gibi Bişey Diyecektim Vücüdü Zaten Sudaydı Ben Bunu Demeden Kafasınıda Suya Soktu Geride Çıkmadı Hiç Aynı Rüya İçerisinde Babamın Restorant Gibi Bi Mekan Açtığını Gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir