Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Ferace Görmek

Rüyada ferace giymek neye işarettir?

Rüyada ferace görmekEşim rüyasında ölen annesi görmüş, etrafın bembeyaz olduğu bir yerde annesinin gayet mutlu olduğunu görmüş. Annesi rüyada çok güzelmiş ve gençlik haliyle görünmüş, üzerinde çok güzel bir ferace giymiş ve oğluna gülümsemiş, oğluna demiş ki “eşinin yanından geliyorum, sen yakında baba olacaksın” ve sonra eşim uyanmış, eşim şok geçirmiş gibiydi, annesi rahmetli olalı epey olmuştu hatta yıllar geçmişti, bu kadar aradan sonra rahmetli annesini ilk defa rüyasında görmüş. Bu ne demek? bebeğimiz mi olacak? Yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada ferace görmek yorumu

Sevim selam, rüyalar görene göre yorumlanır, bu nedenle bu açıklama kocanız hakkında geçerlidir.

Rüyada rahmetli anneyi görmek hakkında açıklama ölen anneyi görmek analizi sayfasında yer almaktadır, lütfen inceleyin. Onu bembeyaz bir yerde, genç ve güzel haliyle, mutlu görmek onun mekanının cennet olduğuna rivayet edilir. Ferace giymesi ise sıkıntıdan kurtulmaya yorulur.

Rüyada ferace görmek dert ve sıkıntılardan kurtulma müjdesi olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin dertlerinden ve sıkıntılarından birinin vesile olmasıyla kısa sürede kurtulacağı söylenir. Rüyada ferace giymek bolluk bereket anlamında taşır. Ferace giydiğini gören kişinin hanesinde rızkın artacağı, evinin bereketinin artacağı, huzurlu günlere kavuşacağına işaret eder. Rüyasında ferace giymiş birisini gören insanın sıkıntısından kurtulacağı, üzerindeki ağırlıktan kurtulup, feraha ereceğine işaret eder.

Ölmüş insanların söylediklerine ve verdiği habere dikkat etmek gereklidir çünkü bazı zamanlar söyledikleri aynen gerçek çıkmaktadır. Bu yüzden eğer bebek bekliyorsanız bu hakkınızda bir müjde olabilir.

Ferace nedir?

Ferace Osmanlı’ya özgü uzun kollu, yakasız, bol ve siyah renkte pardüseyi anımsatan üst giysi. Günümüzde, Türkiye’nin Batı kesiminde köy kadınları tarafından günlük kıyafet olarak tercih edilir. Bazı yörelerde ferece diye de söylenir.

“Rüyada Ferace Görmek” için 2 yanıt

Bu sabaha karşı 9 ay önce vefat eden annemi evimizin giriş kapısında bacaklarını uzatmış otururken gördüm. Üstünde her zaman giydiği siyah feracesi ve beyaz tülbenti vardı. Bir şeyler sordum cevap vermedi sadece gülümsedi ve sonradan yüzünde toprak olduğunu fark ettim. Alnında yanaklarında çenesinde toprak vardı ve bana bakıp gülümsüyordu. Bende kendi kahkaha sesime uyandım, rüyada kahkaha atmıyordum sadece uyandığımda hala kahkahayla gülüyordum. Çok merak ediyorum. lütfen yorumunuza ihtiyacım var. 32, Kadın, nişanlı, ev kızı

Rahmetli anne hakkında bilgiyi ölmüş anne rüya tabiri sayfasında inceleyiniz. Rüyada ferace görmek dert ve sıkıntılardan kurtulma müjdesi olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin dertlerinden ve sıkıntılarından birinin vesile olmasıyla kısa sürede kurtulacağı söylenir. Rüyada tülbent görmek haysiyet, şeref anlamlarına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir