Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Ferah Ev Görmek

Rüyada ferah ev görmek nedir?

Öncelikle dün göndermiş olduğum “Mavi Taşlı Yüzük” başlıklı rüya yorumunuz için teşekkür ederim. Bugün de sizinle yeni bir rüyamı paylaşmak istiyorum. Ben deniz manzarasını çok severim. Hatta şu an deniz manzaralı bir ev alıp, şu an oturduğum, çocuklarımın da çok sevdiği evden taşınma planlarım var.

Rüyamda şu an oturduğum kendime ait evimin 3 taraftan cephesinin deniz manzarasıyla çevrildiğini ve çok ferah bir ev olduğunu gördüm. Yalnız cephelerden birinde ki buna arka cephe diyebilirim; denizin üzerinde penceremin hemen önünde karlardan oluşan bir alan vardı. Bu alanda emin değilim ama bir köpek, yanında da sanırım kedi olacak bir başka hayvan daha vardı. Karlar bembeyaz değildi. Biraz kirli sarıydı.Ben kocaman, geniş, ferah pencerelerden manzaraya bakıyorken hayvanları da görüyorum. Çok teşekkür ediyor, iyi çalışmalar, başarılar.

Rüyada ferah ev görmek yorumu

Selam Nilgün,

Rüyanız çok hayırlı olup, güzelliklere işaret etmekte ve evindeki bu güzel değişmeler, güzel hayat sürmek için büyük bir hata yapmadığınız sürece istediklerinize yakında kavuşacağınızı simgelemektedir.

Rüyada ferah bir ev görmek içinizdeki yenilenme, mutluluk duygularını ve yaşamınızda yeni bir iyi dönemin başlangıcını simgeler. Rüyada ev görmek konusunda daha detaylı bilgiyi ev rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir