Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Fermuar Görmek

Rüyada fermuar neye delalet eder?

Rüyamda en yakın arkadaşımla yolda yürürken bir anda pantolonumun fermuarının bozulmuş olduğunu, iç çamaşırımın göründüğünü fark edip çok utanıyorum ve hemen yakınımızdaki tanıdık bir ailenin evine gidiyoruz, sonra bir anda bir başka arkadaşım daha orada oluyor ve bize “bahçede bir yol var göstereyim” diyor. O anda ise ev sahibini oğlunun kucağında beyaz küçük bir köpek var, pantolonumu değiştirip sessizce onu uyandırmadan çıkmaktı niyetimiz ama köpek biz tam balkonun kapısından en yakın arkadaşımla çıkmak isterken köpek uyandı ve bizi kovalamaya başladı.

Kovalarken bir köpek daha vardı, o kadar çok hızlı koşuyordu ki köpekleri göremiyorduk, bir ara arkadaşım takıldı kaldı ve benim yardımımla oda çıktı bahçeden. Aynı bahçe yolunda koştuk ama arkadaşım çok yavaştı ben bahçeden çıkmıştım ve o ısırılmıştı, sol kolu dirseğine kadar simsiyahtı ve o kadar çağırmama rağmen yanıma gelmedi.

O eve üçüncü kez girdim ve bu sefer korkmuyordum, ev bir anda bizim evimizdi, farklı tanımıyordum ama bizimdi ve köpekler eniştemin kucağındaydı. Ardından uyandım. Beni etkileyen beyaz köpekti. Şimdi isin garip tarafı ayni rüyada en yakın arkadaşımla koştuktan sonra benim yalnız o eve girmem. Ve daha sonra bize yolu gösteren diğer arkadaşımla karşılaşmam.

Rüyada fermuar neye delalet eder?

Merve selam, rüyada yakın arkadaşını görmek hayatın çeşitli alanlarında sahip olduğun strateji yeteneğini temsil eder ve yaptığın / yapacağın her işte başarılı olacağına işarettir. Sevdiğin bir arkadaşını görmek aynı zamanda uzun ömürlü olunacağına yorumlanır, tatlı ve tatmin edici bir durumla karşılaşacağına delalet edebilir.

Rüyada fermuar görmek cinsellik konusunda bilgiler verir ve diğer olaylarla birlikte açıklanır. Bozuk fermuar veya sıkışmış fermuar görmek bir problemi çözemediğiniz için düş kırıklığına uğrayabileceğine işaret eder. Açık fermuar, fermuarını açık unutmak mahcup edici bir durum karşısında soğuk kanlılığını korumak gerektiğini temsil eder.

Rüyada beyaz köpek görmek gerçekten iyi tanımadığınız, değerini bilmediğiniz bir arkadaşınızın ya da dostunuzun aydınlık yüzünü temsil eder, onun ışığından yararlanmak, ondan aydınlanmak, onu takip edip hak ettiği kıymeti vermek gerektiğini gösterir. Köpek kovalaması ve diğer detaylar için lütfen köpek rüya yorumu sayfasını okuyunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir