Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Fes Görmek

Rüyada fes giymek neye delalet eder?

Rüyamda ikiz kardeşimle hapse girip çıktığımı gördüm ama hapse nasıl ve neden girdiğimi görmedim, hapiste az bir süre kalmışım 2 hafta falan, sonra birinin elini öpüyorum “girdim çıktım” falan diyorum bir kadındı elini öptüğüm. Daha sonra bir kaç tane gelin gördüm toplu düğün galiba, belinde kurdele bağlıyorlar ya ondanda vardı, benim üzerimde takım elbise vardı ama eskiden giyiyorlar ya fesle beraber, kafamda fes vardı, sonra çıkardım fesi, sonra gördüm ki sanki damatlık giymişim gibi pantolon lacivert beyaz gömlek içlikte vardı, ceket yoktu.

Arkasından düğün salonu gibi bir yerde annemle teyzemi gördüm, annem biraz hasta gibiydi “rahatsızım” falan diyordu, akrabalarda vardı ama birde annemin yeğeninin kızını gördüm, masada oturduk annemde vardı ama iyiydi hasta değildi. Bu sırada hapisteki arkadaştan “buluşalım” diye telefon geldi,  sonra ona “başka yere gideceğim” diye yalan söyledim  ama geldi, gelen liseden arkadaşlarım o değildi, bizim eski oturduğumuz eve doğru yürüdük, sonra iki tane kadın gördüm ne tanıyorum ne de tanımıyorum ikisi arasında, sonrada CD ci gördüm CD satan yer, eski mahallede sonra bir ünlüyü gördüm, erkekti “neredesin” falan dedi tokalaştık, yanında küçük kız vardı, 1 yaşında falan. Sonra uyandım, cevap bekliyorum, annemde rüyada benim silahla iki kişi öldürüldüğü mü görmüş, ölen kişi annemgil tarafından imiş. 26, Erkek, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada fes giydiğini görmek yorumu

Polat selam, gördüğün rüyada birbiri ile ilgili, ilgisiz pek çok olay geçiyor ki bunun manası senin gerçek hayatta büyük bir kafa karışıklığı yaşadığını ifade etmektedir. Aşağıda rüyanın önemli unsurlarını açıklayacağım.

Rüyada hapse girip çıktığını görmek rüya sahibinin gerçek hayatında bir şanssızlık yaşadığını, kısa bir süre zorluklar yaşadığını ancak bu kötü durumun sona erdiğini simgeler. Rüyada el öptüğünü görmek genellikle saygı, sevgi, iyi karakter, minnet duygularına işaret eder. Rüyada gelin görülmesi daima iyiye yorumlanır. Gelin neşe, huzur, yaklaşan güzel günler demektir.

Rüyada takım elbise yetenek ve becerileri için tanınan, bilinen, beğenileni takdir edilen biri olma isteğinizi yansıtır. Rüyada takım elbise giydiğini görmek uyanık yaşamınızda halen yapmakta olduğunuz işinizden memnun olmadığınızı, yeni iş arayışı içinde olduğunuzu simgeler. Elbisenin rengine göre anlamı farklıdır. Rüyadaki en ilginç kısım rüyada fes görmek olup, günümüzde kullanılmayan bu şeyin giymeniz önemli bir anlam taşıyabilir.  Rüyada fes giymek rüya sahibi kişinin hürmet ve itibar göreceğine işaret eder. Eski fes görülmesi kedere yorulur. Fesin yanması eşini boşamaya işaret eder, başkasının kafasında fes görülürse vazife ve göreve çağrılacağına delalet eder, fesini başkasına vermek görevden alınacağına işaret eder, fesini çaldırmak işten çıkarılmayı haber verir, bir kadının fes giydiğini görmek erkek çocuğu sahibi olmaya işarettir.

Rüyanın son bölümü ise kafa karışıklığına sebep olan faktörler hakkında bilgi vermekte ve aile ile arkadaşlar hakkında bazı sorunlar yaşadığınıza delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir