Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Fethullah Gülen Hoca Efendiyi Görmek

Rüyada Fethullah Gülen hoca efendiyi görmek neye delalettir?

Merhaba, 6-7 ay içinde gördüğüm ve yorumlarını (çoğunun) bulamadığım rüyalar.

1. Fethullah gülen hocaefendiyi görmüştüm. Bizim köyde bir komşunun evinin avlusunun altına gelmiş, görüşmeye gelenlerden ve telefonlardan dolayı bize anlatmaya çalıştığı şeyleri/okumaya çalıştığı şeyleri okuyamıyordu -aynı anda hastaydı-. Sonunda komşunun evine girdi bir ara biz de peşinden girince orada anlatacaklarını/okuyacaklarını bitirdi.

yaklaşık iki ay sonra
2. Bir bayana bir şeyler söylemeye çalışıyorum ama yanımda arkadaşım ve başka biri daha olduğu için söyleyemiyorum.

yaklaşık iki hafta sonra
3. Gökten ateş topları inerken görüyorum.

yaklaşık iki hafta sonra
4. İnekleri ve bir eşeği öldürüyorum rüyamda.

birkaç hafta sonra
5. Rahmi Koç bulunduğum iş yerine geliyor, toplantı yapıyor, ben de o toplantıya geç kalarak katılıyorum.

yaklaşık bir ay sonra
6. Rüyamda fareler gördüm

yaklaşık bir ay sonra
7. Halid bin velid‘in (peygamberin (sas) sahabelerinden, komutan) kılıcını gördüm bir tarafında hatırlayamadığım bir ayethemen akabinde ise besmele yazılı idi.

yaklaşık bir ay sonra
8. Eşimin (rüyayı gördüğüm zaman henüz evlenmemiş idik) çalıştığım otele gelmiş. Ben “girme” diyorum, o ise girmeye çalışıyordu.

yaklaşık iki hafta sonra
9. Ortak çalışmayı düşündüğüm kişi bu iş yerinin tüm ortakları doyuramayacağı için bu işin olmayacağını söyledi.

10. İkra (alak ya da kalem suresi) suresinin ilk bir kaç ayetini açık ve net bir şekilde gördüm ve okudum. (mealiyle birlikte)

yaklaşık iki hafta sonra
11. Bacaklarımdan iki kurşunla vurulmuş olarak gördüm kendimi.

Biraz çok mu oldu?

Yorumlarınız için çok teşekkürler.

Önceki yorumlarınız için ayrıca teşekkür ediyorum. Sizin içi yapabileceğimi düşündüğünüz bir şey varmı?

İşlerinizde kolaylıklar diliyorum. Gönderen Erdinc.

Rüyada Fethullah Gülen hoca efendiyi görmek nasıl yorumlanır?

Fethullah gülen hocaefendiyi görmüştüm. Bizim köyde bir komşunun evinin avlusunun altına gelmiş, görüşmeye gelenlerden ve telefonlardan dolayı bize anlatmaya çalıştığı şeyleri/okumaya çalıştığı şeyleri okuyamıyordu -aynı anda hastaydı-. Sonunda komşunun evine girdi bir ara biz de peşinden girince orada anlatacaklarını/okuyacaklarını bitirdi.

Rüyanızda Fethullah Gülen’i görmeniz gerçek yaşamınızda bilinç altınızda maddi ya da manevi destek arayışı içinde olduğunuzu, ancak rüyada yaşananlar ve onu hasta görmeniz bu desteği bulmakta sıkıntı yaşayacağınızı işaret etmektedir.


Bir bayana bir şeyler söylemeye çalışıyorum ama yanımda arkadaşım ve başka biri daha olduğu için söyleyemiyorum.

Rüyada bir kadınla konuşmak Müjdeli bir haber alabilirsiniz anlamına gelir.  Kadına söylemek istediklerinizi söyleyememeniz ise bu mutlu haberin gecikeceğini temsil etmektedir.


Gökten ateş topları inerken görüyorum.

Rüyasında gökyüzünden ateş topları düştüğünü görmek, halka gelecek sıkıntı, hastalık veya ölümü işaret eder. ( inşallah olmaz)


İnekleri ve bir eşeği öldürüyorum rüyamda.

İçinizdeki öfkeyi kontrol etmeniz gerektiğini, sizi böylesine öfkelendiren durumdan uzaklaşmanızı işaret eder.


Rahmi Koç bulunduğum iş yerine geliyor, toplantı yapıyor, ben de o toplantıya geç kalarak katılıyorum.

Gerçek hayatınızda Rahmi Koç ile bağınız var mı? Onu düşünmelisiniz? Onunla bi irtibatınız yok ise neden Rahmi Koç’u gördüğünüzü, hangi etkenlerin buna sebep olduğunu bulmalısınız. İlginç sosyolojik bulgular çıkabilir.


Rüyamda fareler gördüm

Lütfen bakınız fare rüya tabiri sayfası.


Halid bin velid‘in (peygamberin (sas) sahabelerinden, komutan) kılıcını gördüm bir tarafında hatırlayamadığım bir ayethemen akabinde ise besmele yazılı idi.

Rüyada kılıç görmek geleceğinizle ilgili planlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçeceğinize işarettir.


Eşimin (rüyayı gördüğüm zaman henüz evlenmemiş idik) çalıştığım otele gelmiş. Ben “girme” diyorum, o ise girmeye çalışıyordu.

Eşiniz ile aranızda tam çözülmemiş kimi konular olduğunu temsil eder. ( o zaman evlenmemiş olmanız, o zamandan kimi konular kaldığını gösterebilir)


Ortak çalışmayı düşündüğüm kişi bu iş yerinin tüm ortakları doyuramayacağı için bu işin olmayacağını söyledi.

Günlük yaşamda kafanızı taktığınız bir konunun uykudaki yansımasıdır. Rüyanın mesajı değildir.


İkra (alak ya da kalem suresi) suresinin ilk bir kaç ayetini açık ve net bir şekilde gördüm ve okudum. (mealiyle birlikte)

Hayırlı bir rüyadır. Ayetin anlamıyla birlikte değerlendirip, mesajı tespit etmelisiniz. Sizin için bir mesaj çıkabilir. Rüyada Alak suresi görmek rüya sahibi kişinin büyük bazı devlet adamlarıyla tanışacağını veya mevkisi yüksek, önemli makamda kimselerin yanında övgü dolu sözler alacağını işaret eder. İş anlamında mevkisinin yükselmesini, hasta ise şifa bulmasını, zenginlik içinde kişinin ferah bir hayat süreceğini işaret eder. İslami bakımdan insanın günahlarından arınacağı manası taşır, dini bütün bir Müslüman gibi yaşayacağı anlamlarına gelir. Rüyada Alak suresi okumak,  rızkının bol olacağını, bolluk içinde yaşayacağınızı simgeler. Rüyada alak suresini okuduğunu görmek rüyayı gören kişinin tüm dilekleri kabul olduğu gibi, kazancının bereketi de günden güne artış göstereceğine delalet eder. Rüyada Alak suresini dinlemek, dinlediğini görmek İleride ünlü, sevilen ve sayılan biri olacağını simgeler


Bacaklarımdan iki kurşunla vurulmuş olarak gördüm kendimi.

Rüyada vurulmak, vurulduğunu görmek vurulma neticesinde kan akmıyorsa iyidir. Üzerinizdeki bir baskının veya negatif enerjinin deşarj olduğunu, boşaldığını simgeler.


Mesajlarınızı bundan sonra tek tek göndermenizi rica ederiz.

“Rüyada Fethullah Gülen Hoca Efendiyi Görmek” için 8 yanıt

Ruyamda ben agliyordum ve fettullah gülen arabadan beni izledigini farkettim ama tepki vermedim daha sonra şöförü beni fettullah gülenin çağırdığını söyledi once yanina gitmek istemedim sonra yanina gittim bana neden ağladığımı sordu cevap vermedim daha sonra bana yardim edecegini söyledi lütfen rüyami yorumlarmisiniz…

Rüyada Hoca Efendiyi görmek
Rüyamda Hoca Efendiyi (M.Fethullah Gülen) gördüm. (Evli olmadığını sonradan öğrenmeme rağmen) yanında eşi ve kızı vardı, çok yaşlı, hasta gibi, yıpranmış gözüküyordu. Bana öpmem için elini uzattı. Ben de öptüm. Yorumlarını gönderirseniz sevinirim.

Mehmet merhaba,
Rüyanız gerçek yaşamınızda bilinç altınızdaki maddi ya da manevi destek arayışınızı simgelerken onun elini öpmeniz bunu elde edeceğinizi göstermektedir.

Rüyada Hoca Efendinin vaaz verdiğini görmek
Rüyamda hoca efendinin benim harabe evimde vaaz verdiğine şahit oldum, tam evime vaaz için yetiştiğimi düşünürken hoca efendi babamların evine geçmişti, bende harabe evimde hoca efendimiz vaaz verip o kadar evler ve abiler arasında bizi seçtiği için sevinçten bol bol göz yaşları döktüm, bana bu rüyam hakkında aydınlatıcı yorumlarınız olursa teşekkürler.

Gördüğünüz rüya, şu anda kendinizi çok kötü hissettiğinizi ve ruhsal yönden danışacak birilerine ihtiyaç duyduğunuzu simgelemektedir.

Rüyamda hoca efendiyi gördüm ve bana ‘siz beni ne kadar tanıyorsunuz ki..’ dedi.Sonra yemek falan yedik ve gayet mutluydu yüzü gülüyordu ve bende sizi hiç böyle mutlu görmemiştim dedim bana tebessüm etti..Acaba bunun yorumu nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir