Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Fethullah Gülen’i Görmek

Rüyada Fethullah Gülen’i görmek neye delalettir?

Merhabalar, rüyamda geniş eski ve pis bir binadaymışım, sözde orada çalışıyorum (şu anda çalışmıyorum gerçek hayatta), yerlerde çok çöpler varmış süpürüyormuşum, sonra yanımıza Fethullah Gülen geliyor, bana kağıt paralar verip gidiyormuş, (gerçek hayatta oğlumun onların okulunda okuması dışında pek ilgim yok). Daha sonra aşağıya inip Fethullah Hoca ile beraber gelen misafirleri karşılıyoruz, sözde otel girişi gibi yerde. Rüyada Fethullah hocayı görmek neye çıkar? Şimdiden teşekkür ederim. Rumuz: Mercantuba. Rüyanın unsurları: Fethullah Gülen, eski bina, pis bina, çöp, süpürmek, kağıt para, otel girişi.

Rüyada Fethullah Gülen’i görmek yorumu

Mercantuba merhaba. Rüyadaki eski bina, pis bina, yerlerdeki çöpler ne yazık ki iyi şeyler söylememekte. Rüyada eski yapı görmek, çürük bina, çirkin bina, bakımsız bina, sıkıcı bina, alçak yapı görmek iyiye yorumlanmaz, geriye gitmeyi, küçülmeyi simgeler.

Rüyada çöp görmek hayalleriniz, fikirleriniz veya sorunlarınızı tamamen terk edeceğinizi gösterir. Bunlara zaman ayırmaya değmeyeceğine karar verebilirsiniz. Kadınlar için bu rüya, aşk hayatında sorunlara işaret eder. Rüyanızda o çöpleri süpürmek ise sorunları kendi gayretiniz ile sıkıntıları aşacağınızı, huzur ve mutluluğu bulacağınızı göstermektedir.

Rüyanızda Fethullah Gülen‘ı görmeniz ise gerçek yaşamınızda bilinç altınızdaki maddi ya da manevi destek arayışınızı simgelerken aynı zamanda bir şekilde bunu elde edeceğinizi göstermektedir. 

“Rüyada Fethullah Gülen’i Görmek” için 3 yanıt

Fethullah Hoca efendiyi rüyada görmek
Rüyamda oturmuş halde başım öne eğik ve yan bir şekilde Hoca efendi bana “deden beni sevmezdi” diyor. Ben birden hoca efendiye dönüp bakıyorum. Oda gülümsüyor gibi bunu çok net göremiyorum. Dedem 13 yıl önce vefat etmiş dini bütün bir insandı. Allah ona rahmet etsin. Beni çok severdi. Bende onu çok severdim.
Rüyamın yorumunu rica edeceğim. Çok teşekkür ederim.
Kimden: Halil
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:39
Medeni Durumunuz:Evli
Şu anki ruh haliniz: Umutlu, Dünkü halimden pek farklı değil
Anahtar kelimeler: Fettullah Hoca efendi

Halil merhaba,
Görmüş olduğun rüya yaşamında bir konuda desteğe ihtiyaç duyduğunu temsil etmektedir.

Merhabalar rüyamda daha önce hiç görmediğim bir yerdeyim, köprü altında ağaçlar var, arkası mezarlık. Yolun başında Fethullah Gülen var. Bana diyor ki “buralara her gece Yavuz SELİM geliyor, atıyla dolaşıyor, üzülüp gidiyor”. Ben “burası neresi” diye düşünürken acaba NEW YORK mu diye aklımdan geçiriyorum. Fakat bu yerin Medine olduğunu geçen ay televizyonda izlediğimde anladım. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir