Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Fetus Görmek

Rüyada fetus görmek neye çıkar?

Bugün rüyamda eşimle birlikte yatakta yatarken ay hali gördüğümü hissediyorum ama sanki doğum yapıyormuş gibi bir sancı çekiyorum, doğrulup bir bakıyoruz ki yumruk kadar bir et parçası, çok korkuyorum “yoksa bebek mi” diyorum.

İnceliyorum normal et parçası, daha sonra yine büyük bir sancı ile doğruluyorum, bu sefer bir sürü kist ile birlikte 5 tane fetus goruyorum, hepsini inceliyorum. Yatakta bir sürü kist ve 5 tane küçüklü büyüklü fetus vardı, lütfen ne anlama geldiğini yazar mısınız? hamile değilim ve çocuğum yok, teşekkürler.

Rüyada fetus görmek tabiri

Rüyada adet görmek içinde bulunulan stres ve kaygılardan kurtulmayı simgeler. Rüyada adet olduğunu görmek zor dönemlerin sona erişi ve rahatlamanın işaretidir. Rüyada sancı çekmek görülenin doğum sancısı veya başka bir ağrıdan kaynaklanan sancı olmasına göre farklı anlam taşır, bu konuda detaylı açıklama rüyada sancı görmek sayfasında yer almaktadır. Rüyada kist görmek rüya sahibinin iş hayatında büyük sorunlarla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada fetus görmek gelişmekte olan ilişki ya da fikrinizi ifade eder, yaratıcı bir şeyler oluyor anlamındadır.

Fetus nedir?

Fetus, üçüncü gebelik ayı başından doğuma kadarki devre içinde ana rahmindeki canlıya verilen addır.
İlk sekiz haftanın bitimiyle, 9.-40. haftalar arasını kapsayan fetal dönem başlar. Fetal dönemde, embriyonal dönemde oluşan organ sistemleri gelişir. Kaynak: tr.wikipedia.org

“Rüyada Fetus Görmek” için bir yanıt

Merhaba
Rüyamda , hastanedeyim, oturuyorum , bir yanıma bakıyorum ve fetus görüyorum üç tane.
Elleri , ağzı bütün vücudunu görüyorum .
Yorumunuz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir