Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Fidye Görmek

Rüyada fidye ne demektir?

Bundan bir süre önce bir rüya görmüştüm ve derinden sarsılmıştım, hayatımda gördüğüm ve beni çok kötü etkileyen bu rüyamı yorumlarsanız minnettar kalırım. Nedense ben rüyalarımı hep gerçekmiş gibi yaşıyorum, duygularım coşuyor, sonra bunun bir rüya olduğunu anlayınca derin bir oh çekiyorum.

Bu rüyamda 8 yaşındaki kızımı kaçırmışlar, fidye istiyorlar ama rüyada sonradan anlıyorum ki kızımın zengin bir okul arkadaşı varmış onu kaçıracaklarına yanlışlıkla kızımı kaçırmışlar. Kızım ellerinde ağlayıp “biz zengin” diyormuş ama kaçıranlar onu dinlemiyor, inanmıyorlar.

Kızımı bulmak ve kurtarmak için yollara düşüyorum, sonra kızımı bir apartmanın bodrum katında sakladıklarını öğreniyorum. Bodrum katın kapısı iğrenç ve korkutucu, kapının önün pislik dolu ve içinde akrepler dolaşıyor. Bir şekilde korkumu yenip, akreplerin üzerinden atlayarak içeri giriyorum, kızımı bağlamışlar bir sandalyede oturuyor. İçerideki bir kaç kişinin yanımdaki küçük bıçak ile boğazlarını kesiyorum ve kızımı kurtarıyorum. Allah göstermesin çok kötü bir rüya idi. Bunları nasıl yorumlamalıyım?

Rüyada fidye görmek tabiri

Serdar merhaba, rüyada kızının kaçırıldığını görmek büyük ihtimalle evladına düşkün, hassas bir baba olarak gerçek hayatta kızın hakkında yaşadığın endişelerin bir yansıması olabilir ya da rüyada kaçırılmak sayfasında anlatıldığı gibi etkilemeyi düşündüğünüz birileri olduğunu ya da birisini etkilemek dileğini ifade edebilir.

Rüyada fidye görmek dikkat gerektiren bir durumun varlığını ifade ederken rüyada birinin kendisinden fidye istediğini görmek aldatılmak konusunda dikkatli olmak gerektiğini, birinin rüya sahibini aldatmak veya kandırmak istediğini temsil eder. Rüyada fidye istemek,  rüya sahibinin gerçek hayatta çok öfkelenmesine belki de bir iç isyan yaşamasına sebep olan birini veya bir durumu işaret eder, rüya sahibinin istemediği bir şeyi yaptığını ya da yapmayı düşündüğünü gösterir.

Rüyada bodrum kat görmek iyi değildir, lütfen bu konuda bodrum görmek sayfasını inceleyin. Rüyada tanımadığın birini boğazlamak gerçek yaşamında rüya sahibini çok etkileyen bir olayın varlığını işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir