Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Figüran Görmek

Rüyada figüran görmek ne demektir?

Ben dün gece rüyamda komşumuzun oğlunu gördüm, bu çocuğun gerçek hayatta bana ilgi duyduğunu zannediyorum ama herhangi bir işaret vermedi, bense onun hakkında bir şey hissetmiyorum.

Rüyada annem, babam ve ben akşam oturmuş televizyonda bir dizi film izliyoruz. Annem “bakın bakın” diye bağırarak “Selman’ı gördünüz mü” dedi. Ben anlayamadım, babam da “kim bu Selman” dedi. Annem televizyonda bir figüran genci göstererek “Üst komşumun Ayşe hanımın oğlu Selman, bakın dizi de oynamış” dedi. Dikkatle bakınca gerçekten o olduğunu anladım ve şaşırdım.

Sizce bu neye işaret? bildiğim kadarıyla bu çocuk işsiz, liseden sonra üniversiteyi kazanamadı, bir işe de girmedi. Bu bir işaret olabilir mi? Teşekkür ederim.

Rüyada figüran görmek tabiri

Hatice merhaba, bu rüyanın bir şeye işaret olup olmayacağı konusunda bir şey söyleyemem, siz rüyanın anlamından bir şeyler çıkarmayı deneyebilirsiniz.

Rüyada dizi izlemek veya dizi film izlediğini görmek rüyayı gören insanın duygusal bir olumsuzluk yaşadığını ya da zihnen yorgun olduğunu işaret ederken alternatif olan geçmiş yıllara bir özlemi olduğunu da gösterebilir. Bakınız rüyada dizi görmek yorumu.

Rüyada komşuyu görmek ev yaşamında değişim, çevreyle ihtilaf, söz ve laf işitmek anlamlarını simgeler. Bir takım insanlarla öfkeli ve düşmanca tutum içinde olmaya, ihtilaf ve hayal kırıklığı yaşamaya işaret eder.

Rüyada figüran görmek ya da birinin figüranlık yaptığını görmeniz gerçek yaşamınızda koruma, korunma, yaşamda daha aktif, daha güçlü rol almak arzularınızı temsil eder. Rüyada figüran olmak, figüranlık yapmak, figüran olduğunu görmek gerçek yaşamınızda özenle ele almanız, incelemeniz ve objektif karar vermeniz gereken kimi duygusal sorunlar içinde olduğunuzu simgeler. Bu sorunlar genellikle beğenilme, saygı duyulma, kendini kanıtlama hakkındadır. Figüran; film, tiyatro, dizi veya televizyon yayınlarında, müzikal ve opera gösterisi, bale gösterilerinde rol alan, neredeyse hiç konuşmadan sahnede görünen yardımcı oyuncudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir