Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İnsan Figürleri Görmek

Rüyada insan figürleri görmek ne demek?

Merhabalar, ben rüyamda ilgi duyduğum birini gördüm, önce karşılaşıyoruz yüz yüze konuşuyoruz öylesine, sonra toprak yoldan arkadaşımla yürürken birden aramızda yarış gibi bir durum oluyor ve hoşlandığım kişi yanıma geliyor, hızlıca ve beraber koşuyoruz, diğerleri arkada. Sonra yolun sonunda tepenin üzerinde ateşten insan figürleri erkek ve hamile kadın olarak gördük ve o kolunu omzuna atıp “ne olacak gelecekte köyün hali” diyor, yorumlardan sevinirim, saygılar. 32, Kadın, Dul, Çalışıyor

Rüyada figürler görmek tabiri

Rüyada hoşlandığın insanı görmek, güncel bir ilişkinin bir takım küçük düzenlemeler ile büyük mutluluklar verecek hale getirilebileceğini simgeler. Bakınız hoşlanmak rüya analizi sayfası. Onunla toprak yolda yürümeniz ise gerçek hayatta doğru yolda olduğunuzu ancak hedefinize giden yolun zor ve meşakkatli olduğunu ancak sabır ve gayretle amaca ulaşabileceğinizi temsil etmektedir. Yarış gibi bir durumun olması bu zorluklara ilave olarak bir de geçmeniz gereken birileri olduğunu anlatmaktadır.

Rüyada figür görmek size kendi yeteneklerinizi takdir etmenizi ve kendinizi hor görmemeniz gerektiğini işaret eder, Kendini başkalarıyla kıyaslamaya son vermenizi tavsiye eder. Bu tanım genel anlamdadır ve görülen erkek figürü, kadın figürü, çocuk figürü ya da hayvan figürü ise ve bu net olarak hatırlanıyorsa yorumları farklıdır.

Rüyada erkek figürü görmek iyi bir rüya olup gerçek hayatta hayır görmeye rivayet edilir. Rüyayı görenin şu anda zor bir dönemden geçtiğini anca sabır ve gayretleri sonucu hayırlı gelişmelere kavuşup, rahata ereceğine yorulur.

Rüyada kadın figürü görmek gereksiz yere bir başkası yüzünden (çoğu zaman bir kadın yüzünden) başına gelen sıkıntının ve bu yüzden yaşadığı üzüntünün sona ereceğini temsil eder.

Rüyada çocuk figürü görmek rüyayı gören kimse bekar ise yakın bir sürede bir evlilik yolunda adım atacağını, evli ise huzurlu ve mutlu günlerin geleceği belkide çocuk sahibi olacağı bir döneme girdiğini ifade eder.

Rüyada hayvan figürü görmek, rüyada görülen hayvanın karakteristik özelliğinin kişinin yaşamını etkileyeceğini temsil eder. Yani aslan figürü güç ve otorite, köpek figürü dostluk, yılan figürü ise sağlık konusunda gelişmeler hakkında bilgi verir.

“Rüyada İnsan Figürleri Görmek” için bir yanıt

Rüyada hayvan figürü görmek
Rüyamda duvarda hayvan figürleri gördüm. Erkek arkadaşım elimden tutmuş kalabalığın içerisinden tahta bir köprüye gittik ve hafif bulanık dereye doğru baktık. Tahta köprünün uç kısmında bir eve doğru çıkan dar bir geçit vardı. Yarası olan bir adam ve bir sürü karınca gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir