Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Fıkra Görmek

Rüyada fıkra görmek neye delalet eder?

Rüyamda bir kaç yıl önce genç yaşta rahmetli olan amcamı gördüm, hayattayken baba gibi severdim onu ve kendisini çok özlüyorum. Rüyada çok sağlıklı idi, yaşadığı ağır hastalıktan hiç eser yoktu, yanımızda diğer kuzenlerim vardı, amcam neşeli bir şekilde bize espriler yapıyor, fıkra anlatıyordu. Hepimiz çok mutluyduk ve gülüyorduk. Uyanınca çok kötü oldum, onun yokluğunu hatırladım, içim burkuldu kendi kendime “Allah neden iyi insanları hemen yanına alıyor” dedim sonra bunu düşünmenin günah olduğunu hatırladım. Teşekkürler. 19 öğrenci kız.

Rüyada fıkra görmek yorumu

Nur selam, rahmetli amcanı sağlıklı, güler yüzlü, neşeli görmüş olman inşallah onun mekanının cennet olduğuna işaret olabilir. Amcanızı görmeniz öte yandan da gerçek hayatta karşı karşıya olduğun bir zorluğu aşmak için akıl danışmak istediğin, güvendiğin birine ihtiyaç duyduğunu da gösterebilir.

Öte yandan rüyada görülen ölmüş kişilerin söylediklerine, anlattıklarına dikkat etmek gerekir çünkü çok önemli mesajlar verebilir. Bu konuda rüyada ölü görmek sayfasında detaylı açıklama bulabilirsin. Gördüğün rüyada ölen amcan ve sizler neşe içindesiniz ve o size fıkra anlatıyor. Bu durum iki manaya gelebilir. Birincisi senin gerçek hayatta yaşadığın anların değerini bilip, mutlu olmanın yolunu bulman, gülmen ve neşeli olman gerektiğini hatırlatabilir. İkincisi yani size fıkra anlatığını görmeniz ise reel yaşamda ideal insan olmak için daha fazla çaba sarf etmek gerektiğini ifade edebilir. Çünkü rüyada fıkra dinlemek ya da fıkra dinlediğini görmek rüyayı gören kişinin ideal insan olmak veya bu çevresine görüntüyü vermek için yapması gereken bazı şeyler olduğunu gösterir, kişinin bunları yaptığında çevresinin daha fazla takdirini kazanacağına delalet eder. Rüyada fıkra anlatmak veya fıkra anlattığını görmek rüyayı gören kişinin oldukça güçlü ve iddialı kişiliği olduğunu gösterirken aynı zamanda da misafirperver ve gelişmiş sosyal iletişim yeteneğine olduğunu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir