Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Fil Görmek

Rüyada fil görmek ne anlama gelir?

Rüyamda karanlık bir yerde yürüyordum sonra önüme devasa ama bir o kadarda ürtücü geniş bahçesi olan bir yer çıkıyor içeri giriyorum yeşil bir ağaç görüyorum yaklaşınca bu ağacın kuru olduğunu fark ediyorum ve hemen yakında kocaman 2 fil görüyorum. Fillerden biri bana biraz daha yakında duruyor ve bana yaklaşmaya başlıyor ve bir ses bana “onlardan kaçman gerekli” diyor ve kaçıyorum, yüksek bir yere çıkıyorum, bu yer binanın içine doğru gidiyor ve ben koşarken filde aşağıdan bana doğru yaklaşıyor, hortumuyla bana dokunmaya çalışıyor, binanın girişe vardığımda içeri bakıyorum karanlık.

Rüyada fil görmekSonradan aydınlanır gibi oluyor ve içeride karanlık alanda tam karşımda dev bir baykuş görüyorum, kafes içinde ve baykuşla aramızdaki alanda ise bir sürü vahşi hayvan var, leopar aslan ceylan inek türü, boynuzlu hayvanlar ama birbirine zarar vermiyorlar, korkup çıkıyorum ama fili görünce tekrar çaremin olmadığını anlayıp içeri temkinli bir şekilde giriyorum, yavaş adımlarla girerken birden bu sefer içeride bir sürü insan görüyorum, tanımadığım bu insanlar o alandaki timsaha bakıyorlar, bende bunlara garip bir güven duyuyorum ve o sırada fark ediyorum bu insanlar teker teker o alandaki hayvanları alıp kapatıyorlar, bu sırada buradan çıkıp gidiyorum ve ufak bahçeli bir ev görüyorum, şuan ki evimden küçük olduğu için ufak geliyor, köy gibi bir yerdeymiş, bu ev içine giriyorum ve ikinci katına çıkıyorum, devasa şehir ve tam istediğim şehir manzarasını görüyorum, tam istediğimmiş deyip öyle rahatlıkla uyanıyorum. Sizce bir manası var mıdır? Rüyada fil görmek neye işaret eder? Ben 21 yaşında erkek öğrenciyim.

Rüyada fil görmek neye yorulur?

Rüyalarınızı rüya gönder sayfasından göndermenizi istiyoruz, öyle yapınca zorunlu olarak hakkınızda daha fazla bilgi vermek zorunda kalmaktasınız, bu da rüyanızın daha sağlıklı açıklanmasına katkı sağlamakta.

Rüyada fil görmek insanın sosyal yönüyle ilgili haberler verir. Çünkü filler sosyal tarafı güçlü hayvanlardır. Aile bağları güçlüdür. Bu rüya büyük bir insanla karşılaşacağını işaret eder.

Rüyada baykuş görmek, alim olmayı, bilgiyi ve genel olarak hayat tecrübesini temsil eder.

Bu bilgiler ve rüyanızdaki diğer olaylar göz önüne alındığında rüyanız, gerçek hayatınızda bir aydınlanma, öğrenme, kendini geliştirme ve daha iyi sosyal ilişkiler kurma yönünde ilerleme içinde olduğunuzu ve bunun sonunda hedeflerinize ulaşacağınızı simgelemektedir.

Rüyada fil hakkında ilave bilgiler

Gece file binmek evlenmek işaretidir. Gündüz file binmek nikah yapmak anlamındadır. Fil öldürmek düşmanını yenmeye delalet eder. Fil altında ezilmek yenilgiye haber verir. Savaşta fil üstüne binmek düşmanı yenmek anlamındadır. Rüyada yavru fil, fil yavrusu görmek devletten fayda ve menfaat kazanılacak işleri işaret eder. Rüyada fildişi görmek iyidir, hayırlı işler yapmaya, berekete, yeni mal veya mülk almaya yorulur. Rüyada fildişi eşya görmek yeni başladığı veya başlayacağı işte başarılı olunacağına işaret eder.

“Rüyada Fil Görmek” için 5 yanıt

Rüyada sikolado adında bir fil ile halaola adında bir araba ile yaşıyordum, bunun açıklaması nedir.

Rüyamda evin içinde koca bir filden kaçıyordum çünkü kulaklarıyla veya hortumuyla bana vurmasın diye evin penceresinden tutunarak dışarı çıkıyordum, eşimin ellerinde güller vardı.
35, Kadın, Evli, Çalışıyor, Heyecanlıyım doğumuma bir gün kaldı.

Marbi selam,
Rüyada fil görmek, insanın sosyal yönüyle ilgili haberler verir. Çünkü filler sosyal tarafı güçlü hayvanlardır. Fillerin aile bağları güçlüdür. Rüyada fil görmeniz sizinde güçlü aile bağlarına sahip olduğunuzu simgeler.
Rüyada koca filden kaçmanız aslında çok eskilerden kalan bir gizli korkudan kurtulmak istediğinizin işaretidir.
Rüyanın devamı ise tüm sıkıntıları atlatıp, mutlu huzurlu, sevgi dolu bir yaşam süreceğini ifade etmektedir.

yaşım 19 kızım rüyamda bir odada tek başıma kalıyordum odanın iki kapısı vardı koca koca filler kapıyı zorluyorlardı.Üstüme geliyorlardı sma beni yakalayamadılar en son olarak da kurtuluş yolu olarak bir kapının açık olduğunu gördüm o kapıya doğru yetişecekken rüyam bitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir