Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Fillerin Koştuğunu Görmek

Rüyada fillerin koşması neye işaret eder?

Rüyamda kendimi yemyeşil (açık yeşil) ağaçların (oldukça uzun ağaçlar) ve çimenlerin olduğu bir yerde görüyorum. Yumuşak güneş ışıkları ağaçlara ve alan alan yerlere vuruyor. Gülhane parkı diye düşünüyorum ama Gülhane parkı gibi de değil tam olarak. Yanımda biri var ama kim var bilmiyorum, bir yerde oturuyor muyuz yoksa yere mi uzanıyoruz onu da bilmiyorum, etrafı izliyoruz, arada konuşuyoruz.

Daha sonra önümüzden at arabasına binmiş iki kişi sakin sakin geçiyor, tek at arabayı çekiyor, soluk koyu-kırmızı kahve arası rengi var, siyah uzun kuyruğu ve yelesi vardı. Arabada iki kişi oturuyor, yalnız bu fayton değil, at arabası. İki kişiden birinin uzun kumral dalgalı saçları vardı, yanındakinin saçları ise aynı benimki gibiydi. Küt, düz ve turuncu ama soluk turuncuydu. Bu ikisi bana hiç yüzlerini dönmedi, yüzlerini görmedim ama küt saçlı olanı “bu benim galiba” diye geçirdim içimden.

Onlar yavaş yavaş uzaklaştılar, ben arkalarından baktım olduğum yerden. Daha sonra biri arabanın uzaklaştığı yerden koşarak geldi, cinsiyetini hatırlamıyorum, “filler geliyor, bir sürü fil koşarak” dedi ve kaçtı. Birden çok kalabalık olmasa da ortaya bir insan yığını çıktı, herkes kaçışıyordu, ben “kaçsam mı yoksa kenarda mı dursam” diye düşünürken uzaktan sayısını hatırlayamadığım kadar fil koşarak geliyordu ve yüzlerindeki ifade çok mutlu ve heyecanlı görünüyordu. Fillerin gözleri kocaman açılmıştı, o kadar hızlı koşuyorlardı ki her yer titremeye başladı. Gaipten bir uğultu oldu, ben olduğumuz yerin en kenarına kaydım, duvar dibine, oradan izledim, “filler de koşabilirmiş demek, bunu da gördüm” diye geçirdim içimden. Çok hızlı koşarak ve her yeri titreterek gittiler. Daha sonra yine her şey sakinleşti.

Takma isim :nightanday
Yaşınız :21
Cinsiyetiniz :kadın
Medeni durum :bekar
Mesleğiniz :öğrenci
Ruh haliniz :sıkıntılı

Rüyada fillerin koştuğunu görmek tabiri

Rüyanın ilk bölümünde durduğunuz park gibi alan gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz bıkkın, yorgun ruh halini temsil etmekte, bundan kurtulma arzunuzu işaret etmektedir. Ancak kafanız o kadar karışık ki bunu nasıl başaracağınızı bilmiyorsunuz.

Rüyada at arabası görmek düşünme şeklinizin ve fikirlerinizin çağın gerisinde kaldığını gösterir. At arabası ayrıca gücü ve statüyü de ifade etmektedir. Bakınız rüyada araba görmek rüya tabiri sayfası.

Rüyada fil görmek insanın sosyal yönüyle ilgili haberler verir. Çünkü filler sosyal tarafı güçlü hayvanlardır. Aile bağları güçlüdür. Bu rüya büyük bir insanla karşılaşacağını işaret eder.

Rüyanın en ilginç kısmı fillerin yerleri titreterek, uğultulu bir şekilde koşarak yanınızdan geçmeleri olup bunun anlamı hayatta kimi konularda dengeyi sağlayamadığını gösterirken bunu sağlamak için dışarıdan bir müdahaleye, seni itecek, zorlayacak bir etkene gereksinim duyduğunu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir