Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Film Seti Görmek

Rüyada film seti görmek neye çıkar?

Rüyamda annem, babam, kız kardeşim ve kız kardeşimin bebeği ile tatile gidiyoruz. Arabayı annem kullanıyor ama normalde annem araba kullanmayı bilmez “anne, sen bunu nasıl başardın, ne zaman araba sürmeyi öğrendin” diyorum, kız kardeşim “abla, sen okuldayken babam gizli gizli anneme araba kullanmayı öğretti, sana sürpriz yaptılar” diyor, şaşırıyorum. Sonra neresi olduğunu bilmediğim Ege sahillerinde bir sahil kasabasında mola veriyoruz, hava çok sıcak, arabadan inince sıcak hava adeta yüzümüzü yakıyor. Babamla ben abdest alıp namaz kılacak bir cami arıyoruz, annemle kardeşim sahilde oturuyor. Babamla biraz yürüyünce küçük ama çok şık, güzel bir cami görüp, camiye giriyoruz ama bir tuhaflık var. Oradaki birine nerede abdest alabileceğimizi soruyorum, adam “abla burası cami değil, gerçek camide film çekimine izin verilmediği için burası film seti olarak yapıldı, yani burası aslında bir stüdyo” dedi. Sonrasını hatırlamıyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Rüyada film seti görmek yorumu

Irmak selam, rüyada tatile çıktığını görmek hayatın geri kalan bölümünü sağlıklı planlayabilmek için biraz mola vermek gerektiğini simgelerken, tatil yapmak ya da tatilde olduğunu görmek aynı zamanda sorunlar ve sorumluluklardan bir süre uzaklaşmanın size iyi geleceğini temsil eder, bakınız rüyada tatil görmek sayfası. Gerçekte araba kullanmayı bilmediği halde annenin rüyada ehliyetsiz araba sürdüğünü görmek rüyayı gören kişinin annesinin gerçek hayatında önemli bir ilerleme, kişisel gelişim içinde olduğunu, kendi ayakları üzerinde durmaya başladığını gösterir. Rüyada kendine sürpriz yapıldığını görmek rüyayı gören insanın yaşamakta olduğu sıkıntılı yaşam sürecinin çok kısa bir zaman içerisinde yok olmasına sebep olacak hoş gelişmeler yaşayacağına ve sonunda rahatlayacağına, hayatının iyi bir düzene gireceğine delalet eder.

Rüyada cami aradığını görmek rüyayı gören kimsenin gerçek hayatında kendini güvende ve emniyette hissedeceği birini, bir yeri veya bir şeyi aradığını simgelerken özellikle namaz kılmak için cami aramak hayırlara delalettir, kişinin arzuladığı şeylere kavuşacağına yorulur, bu konuda rüyada rüyada cami görmek sayfasında değerli bilgiler bulabilirsiniz.

Rüyada film seti yani film çekilen yer görmek gerçek yaşamınızda kimi konulardaki eksik bilgilerinizin ya da bilgisizliğin rüyayı gören kişiye zarar verdiğini, bu konularda yorum yapmaktan uzak durmak, kimseyi eleştirmemek gerektiğini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir