Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Fincan Gömmek

Rüyada fincan gömmek neye çıkar?

Merhaba, rüyamda bir evin bahçesinde elimde bir kahve fincanı vardı ve ben toprağı ellerimle kazarak o fincanı gömdüğümü gördüm. Bu ev bizim evimiz değildi, daha önce de hiç görmemiştim. Bu ne anlama geliyor?

Rüyada fincan gömmek yorumu

Rüyada fincan görmek rüyayı gören kişinin az faydalı işlerle uğraşacağınıza işarettir. Bakınız fincan rüya tabiri sayfası. Fincanı toprağa gömmek ise, şu anda uğraştığınız size fazla yararı dokunmayacak işlerle uğraşmayı bırakıp, daha faydalı şeylerle uğraşmaya karar verdiğinizi simgeleyebilir.

“Rüyada Fincan Gömmek” için bir yanıt

26 yaşındayım , bekarım, çalışmıyorum, ruh halim yakın zamanda bir işe başvurdum olur diye umut içindeyim. Yıllardır iş sahibi olmayı yada evlenmeyi bekleyen birisiyim, bu yüzden üzerimde yorgunluk var, hayat enerjim düşük biraz. Rüyamda vefat etmiş lise okul müdürümü gördüm. Rüyada ölü olduğunu biliyorum ama canlı olarak rüyama gelmişti. Ona “sen diğer tarafta çok susadın mı” dedim, o da “evet” dedi. Bir masa vardı üzerinde bir bardakda temiz su vardı birde kahve içilmiş pis bir bardak vardı. Temiz suyu yarısına kadar içti . Ben kahve fincanını temizleyip bir bardak daha vermek istedim ama yeterli geldi diğer bardaktaki suyuda yarısında bıraktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir