Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Fincanda M Ve E Harfi Görmek

Rüyada fincanda m ve e harfi görmek neye delalet eder?

fincanBir iki aydır birlikte olduğum bir erkek arkadaşım var. Rüyamda ben bir kız ve iki erkek olmak üzere 4 arkadaş bir cafede oturuyorduk, erkek arkadaşım da tam karşımızdaki masada iki erkek arkadaşıyla oturuyordu. Daha sonra arkadaşları kalkınca ona bizim masaya gelmesini söylüyordum, masadaki erkek arkadaşlarım onun sevgilim olduğunu bilmiyordu normal arkadaş sanıyorlardı bizi. Birden garson geliyordu elinde kahve fincanı vardı, erkek arkadaşıma veriyordu, arkadaşım da garsona o benim değil diyerek sevgilime uzatıyordu. Sevgilim “ben kahve istemedim” diyordu. Kahve fincanının üzerinde “m” ve “e” harfi yazıyordu. Arkadaşım bana dönüp “bak bu fincanı eski sevgilisine yaptırmıştı” diyordu. Benim moralim bozuluyordu ve sevgilimle tartışmaya başlıyordum sonra masadaki herkese sevgili olduğumuzu açıklıyordum. Fincanı bana gösteren arkadaşım “yok artık” deyip küfür argo kelimeler kullanıyordu.

Daha sonra ben cafeden çıkıyordum ama dışarıda polislerin yolu kapattığını görüyordum. Ablam arabasını bana vermişti ama araba kullanmayı bilmediğim için arabanın içine girip oturuyordum uyuyordum, dışarıdan bazı erkekler laf atıyordu, arabanın küçük bir bölümü açıktı biri oradan saçımı çekiyordu ve uyanıyordum. Akşam olmuştu ve eve gitmem gerekiyordu o sırada kuzenimi arıyordum “araba kullanmayı bilen biri varsa gelsin beni eve bıraksın” diyordum. Biri geliyordu yanında da küçük kardeşi vardı, yolda gidiyorduk ama yolların hepsi bozuktu, arabalar ve kamyonlar bizim üzerimize geliyordu ama arabalar çarpışmıyordu, tam çarpmak üzereyken arabalar kamyonlar yok oluyordu.

Evime gidecekken arabayı kullanan kişi beni erkek arkadaşımın evine bırakıyordu, yukarıya çıkıyordum ve annemle babamın da orada olduğunu görüyorum, hepsi bahçede oturmuştu sevgilimin annesi ise terası yıkıyordu ve o suyun hepsi üzerime geliyordu, sırılsıklam oluyordum. Annem “bu tarafa gel ıslandın” diyordu, başka tarafa geçiyordum ama yine ıslanıyordum. Daha sonra sevgilim eve geliyordu ve annesine “anne senin gelinin yıkasın” diyordu, sevgilimin annesi ise “oğlum o daha çocuk iş yapmayı bilmiyor” diyordu gülerek. Sonra anneme eve gideceğimi söylüyordum. Ablamın arabası bendeydi ama babam ablamın araba aldığını bilmiyordu. Ben tam çıkacakken sevgilim “ben de sizinle geleceğim, seni yabancı bir erkeğin yanında yollamam, ben arabayı süreceğim” diyordu. Ben ise “olaylar var sen gelme” diyordum ama annem onun benimle gelmesini istiyordu ve arabayı babamdan gizli aldıklarını ona da söylüyordu. Öyle anlaşıyorduk o da gelecekti ama yola çıktığımızda onu görmüyordum. Yine kuzenimin yolladığı erkek ve kardeşi beni götürüyordu ve yine yolda arabaların hepsi üzerimize geliyor ama sanki içimizden geçiyorlardı, tam çarpacakken yok oluyorlardı.
Bu rüya bana biraz acayip geldi, yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim. 20, Kadın, flört, öğrenci.

Rüyada fincanda m ve e harfi görmek yorumu

Değerli okurum, bir rüyayı yorumlarken verdiğiniz bilgiler çok önem taşımaktadır. Çünkü herhangi bir unsuru 13 yaşındaki birinin görmesi ile 23 yaşındaki birinin görmesi farklı anlam taşır. Siz 20 yaşında olduğunuzu yazmışsınız ama bu inandırıcı gelmedi. Sürekli ama sürekli olarak oturuyoduk, gidiyom, ıslanıyodum, söylüyodum tarzı kelimeler 12 – 13 yaşında kızların kullandığı tarzdır yada bunu yazan kişinin klavyesinde “r” harfinde bir sorun olduğunu düşündürür. Sizin 20 yaşında olduğunuza inanıyorum (çünkü tersi için bir gerek yok) ve klavyenizin sağlam olduğunu düşünüyorum çünkü başka yerlerde “r” harfini kullanmışsınız. Geriye sadece özensizlik, karşındakine saygısızlık veya konuşma dilini yazıda da kullanma alışkanlığı kalıyor. Ben yorum için harcamam gereken zamanın büyük kısmını bu hataları düzeltmek için harcadım, çünkü sitede elimizden geldiği kadar kaliteli yazılar olsun istiyoruz.

Rüyada kahve fincanı görmek rüyayı gören kişinin az faydalı işlerle uğraşacağınıza işaret eder. Rüyada görülen harfler çoğu zaman önemli mesajlar verebilmektedir. Rüyada m harfi görmek rüyayı gören kişideki bilinçaltı olaylarını, sessizlik özlemini, gizlilik ve bilgiye açlığı temsil eder. Rüyada e harfi görmek kolaylığa ve rahatlamaya sebep olacak gelişmeler yaşanacağı anlamını taşır. İşlerinizde kolaylık sağlayarak, rahatlayacağınızı gösterir. Ancak sizin bazı zaaflarınız olduğu konusunda da uyarıdır.

“Rüyada Fincanda M Ve E Harfi Görmek” için 2 yanıt

Ruyamda bir arkadasimin evlenecegi kiz ormanin icinde at ustunde mor tasli gelinlik giymis ilerliyordu, tam kizin sacindan cekip suratina bakacakken uyandim. Yine ayni arkadasimi ruyamda gordum, bu seferde kahve icmis, kahve fincanindan ses geliyor ve diyor ki “24 yasinda evlenecekmis, evlenecegi kiz ela gozlu beyaz tenli balik etli ve kizin bas harfi b ile basliyormus” aklima takilan seyde benimde fiziksel ozelliklerim boyle ve adim b ile basliyor acaba ben miyim?

Berna merhaba, görmüş olduğun rüyanın haber verici rüya olma ihtimali çok düşük görünüyor. Eğer gerçek hayatında bu konuyu kafana fazla takıyorsan ve bahsettiğin arkadaşınla evlenmeyi aklından geçiriyor isen bu rüya bunların yansıması olabilir ki ben böyle olduğunu düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir