Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Fındık Ağacı Görmek

Rüyada fındık ağacı görmek ne demek?

Rüyamda bana matematik dersi veren (2 gündür) akrabamı gördüm, kız nişanlı ama ben nişanlısını hiç görmemiştim. Rüyamda bu kurs veren kız nişanlısıyla benim bahçeme geliyordu. Rüyamda bahçeli bir evde yaşıyordum, kız benden özür diliyordu bende affediyordum ve onlara şu sert kabuklu fındıklardan veriyordum.

Onlar da nişanlısıyla yiyordu, sonra ben “arkada fındık ağacı var, oradan yiyebilirsiniz” diyordum ve onlara bahçemin kapısını açıyordum. Sonra bahçenin arka tarafında dolandım karbeyaz büyük bir kedi vardı. Nedense bu kediye bağırıyordum, normalde aşırı kedi severim. Her neyse kediye bağırıyordum ve buyuk kara kedi de bana saldırıyordu yani üstüme atlıyordu anlamı ne?

Rüyada fındık ağacı görmek yorumu

Rüyada fındık ağacı görmekEliza selam. Rüyalarınızı rüya gönder sayfasından gönderin, göndermeden önce bir kez daha okuyun, böylece hem bize hemde bu rüyayı okuyacak diğer dostlarımıza yardımcı olursunuz hemde kendiniz için daha sağlıklı yorum alırsınız.

Kız sizden neden özür diliyor? durup dururken değil sanırım. Rüyada birinin sizden özür dilediği görmek, uyanık hayatta bazı durumlardan rahatsız olduğunuzu ve bu durumun sizi fiziksel ya da duygusal yönden güvensizlik duygularına soktuğunu belkide bu durum nedeniyle zarar uğradığınızı ifade ederken, bunlara sebep olan kişilerden hiç olmazsa bir özür beklediğinizi simgeler.

Rüyada fındık ağacı görmek gözyaşı, kayıp, yitik anlamlarını simgeler. Gözyaşı dökeceğiniz bir olayın yaşanacağını temsil eder. Fındık ağacına çıkmak, fındık ağacına çıktığını görmek , uzaklardan gelecek misafire işarettir. Detaylı bilgi için rüyada fındık görmek sayfasını inceleyin.

Rüyada beyaz kedi görmek gerçek yaşamınızda sizi zor zamanların beklediğini gösterir. Ancak bu zorlukları kolayca aşıp normal günlerinize döneceksiniz mesajı verirken kediye bağırmak ise bir tehlike geçireceğine, çirkin bir hareket veya bir günah işleyeceğine işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir