Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Fındık Bahçesi Görmek

Rüyada fındık bahçesi görmek ne demektir?

Rüyada fındık bahçesi görmekRüyamda fındık bahçesindeyim yanımda teyzem var. Yerde çilekler var teyzem “sen bu tarafları topla ben de bu tarafları diyor. Çilekleri bir yandan toplayıp bir yere koyuyorum bir yandan da yiyorum. Çilekler olmuş ve tatlıydı. Bir ara böğürtlen de gördüm onları da yemeye ve toplamaya başladım. Teyzemin tarafındakilerin daha güzel olduğunu görünce o tarafa geçip onları da toplayıp yedim. Bir kişi geldi topladıklarımın yanına ben de kızdım ona ve ellememesini söyledim. Topladıklarımı aldım ve başka bir yere koymak istedim fakat elimden bir kaç tanesi düştü, düşenler de toprakta kayboluyordu.
Teşekkürler.

Rumuz :ruya
Yas: 22
Cınsiyet : bayan
Meslek : ögrenci

Rüyada fındık bahçesi görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada fındık bahçesi görmek arkadaş ve dosta işarettir. Bu rüya aynı zamanda kimi gizli korkularınız olduğunu, dayanacak, güç alacak birilerine gereksinim duyduğunuzu simgeleyebilir. Detaylı açıklama için rüyada fındık görmek sayfası ilginizi çekebilir.

Rüyada çilek görmek oldukça güzel manası vardır ve çok istediğiniz bir şeye yakında kavuşacağınıza işaret eder. Rüyada çilek yemek, gönül hayatınızda mutluluklar yasayacaksınız demektir. Çilek toplamak iyiye yorumlanır, güzel haberleri müjdeler. Mevsiminde çilek topladığınızı görürseniz çok sevineceğiniz kimi gelişmeler olacak demektir.

Rüyada böğürtlen görmek sizin tatmin edici bir ilişki ya da tecrübe yaşamak ihtiyacınızı simgeler. Rüyada böğürtlen yemek, böğürtlen yediğini görmek sizi fazlasıyla etkileyen biri yüzünden diğer işlerinize odaklanamadığını simgeler.

“Rüyada Fındık Bahçesi Görmek” için bir yanıt

Rüyamda bana matematik dersi veren (2 gündür) akrabamı gördüm, kız nişanlı ama ben nişanlısını hiç görmemiştim. Ruyamda bu kurs veren kız nişanlısıyla benim bahçeme geliyordu. Rüyamda bahçeli bir evde yaşıyordum, kız benden özür diliyordu bende affediyordum ve onlara şu sert kabuklu fındıklardan veriyordum. Onlar da yiyordu nişanlısıyla, sonra ben “arkada fındık agacı var oradan yiyebilirsiniz” diyordum ve onlara bahcemin kapisini aciyordum. Sonra bahcenin arka tarafında dolandim karşıda büyük bir kedi vardı. Nedense bu kediye bagiriyordum ki, normalde aşırı kedi severim. Her neyse kediye bagırıyordum ve buyuk kara kedi de bana saldırıyordu yani üstüme atlıyordu anlamı ne?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir