Kategoriler
Çiçekler

Rüyada Fındık Çiçeği Görmek

Rüyada fındık çiçeği neye işarettir?

Ben rüyamda beni yakalayıp zarar vermeye çalışan insanlardan kaçıyordum, çok korkuyordum, bir fındık tarlasına girdim, o tarlada yüzlerce fındık ağacı vardı ve tüm ağaçların üstü fındık çiçeği doluydu. Sonra diğer tarlaya geçebilmek için sarmaşıklar ve otlarla kaplanmış tel çit üzerine çıktım, tarlaya girdiğimi anladıklarını gördüm, beni bulmalarından korktum.

Yandaki tarlaya geçmeye çalışırken çitin üzerine çıktığımda tarlada başka adamlar olduğunu gördüm, koşarak yanlarına gittim “beni ele vermeyin burada olduğumu söylemeyin” dedim korku içinde 19, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada fındık çiçeği görmek tabiri

Elmas merhaba, görmüş olduğun rüya yaşadığın dehşet verici bir olayın ( büyük ihtimalle çocukluk yıllarından kalma) etkisinin hala sürdüğünü, onun kurtulamadığını gösterirken aynı zamanda bilinç altına yerleşen bu konuyu çözmek gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı anlatmaktadır. Rüyanız aynı zamanda bu meseleyi çözmek için güvendiğiniz kişilerin yardımını istemekten çekinmeyin demektedir. Unsurlara bakmak gerekirse; lütfen ilk önce rüyada kaçmak sayfasını inceleyin.

Rüyada fındık tarlası görmek arkadaş ve dosta işarettir. Bu rüya aynı zamanda kimi gizli korkularınız olduğunu, dayanacak, güç alacak birilerine gereksinim duyduğunuzu simgeleyebilir. Bakınız fındık bahçesi rüya tabiri. Rüyada fındık çiçeği görmek Bir sırrı taşıdığınıza, ancak bu sırrı başkalarının yakında öğreneceğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir