Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Fındık Faresi Görmek

Rüyada fındık faresi ne demek?

Rüyamda çocukken oturduğumuz evdeyim, bahçedeki kedi yavruları minik bir fındık faresi getiriyor, eşimin çalışma odasıymış ama gerçekte çocukluğumdaki evde oturma odasıydı.

Rüyamda eşimin çalışma odası olarak görüyorum, iki tane yavru kedi fındık faresi getiriyor cama, fare eve girmeye uğraşıyor, ben sokmamaya, bir yandan kedilerde öldürmesin istiyorum ağzından kurtarmaya çalışıyorum, kuyruğunu çekiyorum çektikçe farenin kuyruğu uzuyor ve en sonunda evin içine kaçtı ve göremedim. Bir taraftan da evdeki kediler yakalar sanırım diye düşünüyorum ve eşime sesleniyorum o sırada uyandım. 51 yaşında ve evli bayanım.

Rüyada fındık faresi görmek yorumu

Rüyada kedi yavrusu görmek, yavru kedi sevdiklerinizi ihmal ettiğinizi ifade eder. Rüyada fındık faresi görmek, bilinçaltının derinliklerinde gizlenen bilinmeyen tehlikeleri simgeler. Sizin bilinçaltınız, size yüzleşmeyi veya kabul etmediğiniz kimi şeyleri yeniden gözden geçirmeniz gerektiğine dikkat çekmeye çalışıyor olabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Fındık Faresi Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda kayın validemin evinde saksının üstünü ve alt tabağını temizlerken fındık faresi çıkıyor. Omuza sıçrıyor ve bağırıyorum. eşim fareyi tokat atıp fare balkon eşiğine düşüyor, ters olarak düşüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir