Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Fındık Görmek

Rüyada fındık görmek neye delalet eder?

Rüyamda fındık gördüm, önünde fındık çuvalı bulunan bir kadın ceviz büyüklüğündeki fındıkları kırıp yemem için uzatıyor bir yandan da anlatıyordu. ‘Savaş zamanıydı bir süre erimden haber gelmeyince dağ tepe peşine düşmeye karar verdim. Vara vara Medine‘ye varmışım. Peygamberimizin varlığını hissedince Mekke‘ye de gidip hacı olmaya onun yürüdüğü yollarda yürümeye karar verdim. Kabe‘yi gördüm, peygamberimize olan sevgimden mi yoksa gerçekten mi öyle boyamışlardı bilmiyorum ama kabe toz pembe bi renkti.’

Ben bir yandan kadının uzattığı fındıkları yiyor bir yandan düşünüyordum, “Kabe’nin örtüsü siyah ama acaba bu teyzenin gittiği zamanlarda pembe miydi” diye. Sonra teyze sözlerini “eee artık 200 yaşımda olmuşumdur ne yapayım bende fındık satıyorum “diye bitirdi. Bende “fındığını yedim, hakkını helal et” dedim, “helal olsun” dedi ve uyandım.

Rüyada fındık görmek

Name: Filiz
Cinsiyetiniz: kadın
Yaşınız: 39
Medeni durumunuz: evli
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Subject: hacca gitmiş bir kadının kabeyi anlatması
Anahtar kelimeler: rüyada hacca gitmiş bir kadının anlattıklarını dinlemek

Rüyada fındık görmek yorumu

Filiz merhaba,

Rüyada fındık görmek barış, uyum ve karlı iş girişimleri anlamlarını simgeler.  Rüyayı gören kişinin önünde yeni atılım ve projelerin kendisini beklediğini temsil eder. Fındık yemek veya fındık yediğini görmek bilinçaltınızda kimi korkularınız olduğunu gösterir.

Yaşlı teyzenin anlattıkları önemli ve yaşamınızın manevi yönüne daha fazla dikkat etmeniz, onu zenginleştirmeniz gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyada fındık hakkında ilave bilgiler

Rüyada fındık ağacı görmek gözyaşı, kayıp, yitik anlamlarını simgeler. Gözyaşı dökeceğiniz bir olayın yaşanacağını temsil eder. Fındık ağacına çıkmak, fındık ağacına çıktığını görmek , uzaklardan gelecek misafire işarettir.

Fındık toplamak yeni bir iş ya da ilişki arayışında olduğunuza işaret eder ve kişinin bu arayış sonunda dilediği şeye kavuşacağına rivayet edilir. Fındık almak rüyayı gören kişinin dostlarının desteğine ihtiyaç duyduğunu fakat ihtiyacını onlara söyleyemediğini gösterir. Birine fındık vermek yardımlaşmaya ve bunun sonunda  huzura, rahmete, berekete, selamete kavuşmaya delalet eder. Fındık kırdığını veya fındığı ayıkladığını görmek kişinin hasta ise iyileşmesine veya yakını birisinin iyi sağlık haberini almaya yorulur. Bu rüyayla ilgili olarak fındık ağacı ve fındık bahçesi rüya yorumları da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Fındık Görmek” için 3 yanıt

iyi günler. Rüyamda bizim bahçeden fındık toplamışız (net değil fındık olduğunu düşünüyorum). benim toplamış olduğum sepete bakıyorum ve büyük uzun bir yılan görüyorum daha sonra onu tutmuş olabileceğimi düşünüp elimi açıp bakıyorum elimde izi var ama kan filan yok beni ısırmış olduğunu fark ediyorum sonra abimin o yılanı tüfekle vurup öldürdüğünü görüyorum hastaneye gideceğiz diye konuşuyoruz ama gitmeden son buldu rüyam teşekkürler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir