Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Fındık Toplamak

Rüyada fındık topladığını görmek ne demek?

Eskiden çok sevdiğim sevgilim vardı sonra anlaşamadık ayrıldık. Kavgalarla biten bir ilişkiydi. Şuan ikimizde birbirimizin yüzünü bile görmek istemeyecek kadar sevmeyiz birbirimizi. Dün akşam rüyamda onu gördüm, onunla sıradan pek cafcaflı olmayan bir evlilik yaptık, fakat beni istemiyor gibiydi, bende onu pek istemiyor gibiydim, şaşırmıştım kendime nasıl kabul edip yaptım bunu diye. Sonra düğünümüz olalı baya zaman geçti ama biz hiç karı koca olmadık ve ben bunu istemesem bile yapmak zorundaymışım gibi ona “birlikte olmicazmı” dedim oda bana gülerek dalgacı bir şekilde “bunun olacağını mı sanıyorsun” gibi bir şey söyledi.

Beni sevmediğini istemediğini anladım ve derhal boşanmam gerekiyor dedim kendi kendime. Bize ait olmayan fındık tarlasına götürdü beni buradaki fındıkları toplattırıyordu, sanırım satacaktı ama ben cok isteksizdim, bize ait değildi ve sahibinden izinsiz idik. Ve sonra koluma baktım bir kaç altın bilezik vardı sadece yüzüğüm bile yoktu ben nasıl evlilik yapmışım böyle dedim kendi kendime çok pişmandım bu evlilikten içimde hep boşanma isteği vardı diğer yandan da evlendiğim kişiyi mutlu etmeye çalışıyordum nedenini hala bende bilmiyorum tabi öylece bitti rüyam. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada fındık toplamak tabiri

Rüyanız tipik bir eski sevgili rüyası olup genel anlamda pişmanlık ve vicdan azabı ifadesi taşımaktadır. Belki de geçmişten ders almak gerektiğini de ifade edebilir. Rüyada eski sevgili ile evlenmek, gören kişinin durumu ve içinde bulunduğu ruh hali ile birlikte açıklanır. Örneğin evlenmiş birinin, halen evli olan birisinin evlenmeden önceki eski sevgilisiyle evlendiğini görmesi geçmişteki hatalardan ders almadığını ve aynı hataları tekrarlama yüzünde mevcut evliliğinde sorunlar yaşadığını gösterir. Bekar bir insanın rüyasında eski sevgilisiyle evlendiğini görmesi ise büyük bir pişmanlık yaşadığını ve halen onunla ile bir araya gelme umudu taşıdığını gösterir.

Rüyada fındık bahçesi görmek, Arkadaş ve dosta işarettir. Bu rüya aynı zamanda kimi gizli korkularınız olduğunu, dayanacak, güç alacak birilerine gereksinim duyduğunuzu simgeleyebilir. Fındık toplamak yeni bir iş ya da ilişki arayışında olduğunuza işaret eder. Bakınız fındık rüya tabiri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir