Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Fino Köpeği Görmek

Rüyada fino köpeği görmek nedir?

Rüyamda ufak tefek siyah renkli bir fino köpeği elimi ısırdı. Elimde küçük çocukların diş izleri gibi 4 adet diş izi oldu ve kanadı. Çok acı hissetmedim fakat korktum gibi anımsıyorum. Teşekkür ederim.
Kimden: siamese
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:34
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: gergin
Anahtar kelimeler: köpek ısırmak, eli kanamak

Rüyada köpek ısırması yorumu

Rüyada fino köpeği görmek sadakat, bağlılık ile tabir edilir. Köpeğin elini ısırması ise  bir arkadaşınızın neden olacağı bir sıkıntı yaşayacağınıza işaret eder. Bu rüya aynı zamanda ruh dünyanızda bir iç çatışma gösterebilir. Rüyada kucakta köpek, kucağında fino köpeği görmek dosta ve arkadaşlarınız tarafından çok sevildiğinizi gösterir. Rüyada köpek sevmek, bir finoyu sevdiğini görmek aile içinde mutlu bir yaşama işarettir.

“Rüyada Fino Köpeği Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda siyah bir av köpeğinin önünden geçiyorduk, yanımda erkek arkadaşım vardı el ele idik, köpeği görünce önüme geçti köpek havlamıyordu ama pis pis bakıyordu, gözleri ateş gibiydi, arkadaşım önüme geçtikten sonra bir anda kayboldu, o köpek uzakta küçük beyaz bir fino köpeğe dönüştü o oradan kısık kısık havlıyordu sonrada uyandım. şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada kulağını köpek ısırması ne demek
Rüyamda yanından geçerken selam verdiğim bir fino köpeği, ben 3 5 adım attıktan sonra koşup sağ kulağımı ısırdı ve kaçtı, bende etrafımızdaki insanlara durumu anlattım ancak konuştuğumda bir espri yaptım ve çevremdekileri bu esprimle güldürdüm, enteresandı, bu neye işaret eder?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir