Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Firkete Görmek

Rüyada firkete görmek neye delalet eder?

Rüyada firkete görmekRüyamda sevdiğim çocukla gizlice bir nikah kıymışız, sonra düğün yapacakmışız. Çantamı açıyorum, çantamda nikah cüzdanı, düğün davetiyeleri ve bir avuç dolusu firkete var ve “kim koymuş bu firketeleri buraya” diyorum Ama nikahı bende görmedim, gizli nikah kıydığımızı anneme anlatıyordum, annem de anlayışla karşıladı. Bu ne demek?

Rüyada firkete görmek yorumu

Serap merhaba. Rüyada gizli nikah kıydığını görmek, rüyayı gören kişinin bazı gizli endişeleri olduğunu gösterir. Annesinden, babasından, kardeşleri ya da ailesinden gizli nikah kıymak, gizlice nikahlandığını görmek evlilik konusunda bir takım endişeler taşıdığınızı ya da evlilik öncesi hazırlıkların sıkıntılı geçtiğini temsil eder.

Rüyada nikah cüzdanı görmek bekarlar için evlenme yolunda bazı güzel gelişmelere, evliler için aile yaşamında yeni bir sayfa açılmasına rivayet edilir. Rüyada düğün davetiyesi görmek rüya sahibinin gerçek hayatında kendisi veya bir yakını hakkında söz, nişan, nikah, düğün konusunda bir haber alacağını ve sevdikleriyle bir araya geleceklerini haber verir.

Rüyada firkete görmek bekarlar için evlenmeye, evli olanlar için yeni çocuk sahibi olmaya veya çocuklarından ya da yakınlarından birinin evlenmesine işaret eder. Rüyada firkete almak, firkete satın aldığını görmek o yıl içinde evlenmeye, ev satın almaya veya ev değiştirmeye işarettir. Bir kadın rüyasında saçlarında firkete takılı olduğunu görürse bu onun için sevinçli haber müjdesidir. Bir erkek rüyasında saçına firkete takılı olduğunu görürse üzüleceği bir haber alacağı anlamını taşır. Rüyada firkete düşürmek, elinden firketinin düştüğünü görmek kazançta artış, bolluk ve bereket habercisidir.

Firkete nedir?

Kadınların saçlarını tutturmak için kullandıkları U biçimindeki naylon veya telden saç tokasına verilen isim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir