Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada fırtına koptuğunu görmek

Rüyada fırtına kopması neye işarettir?

Yazken birden fırtınalar kopuyor, sonra sağanak yağmur yağıyor, evden çıkamıyorum, her yer sel oluyor, kar yağıyor, çok korkuyorum. Sonra uyandım tekrar uyudum, tekrar rüya gördüm. Bu sefer annem ve is arkadaşımla görüşeceğim, önce anneme gidiyorum, tam varacağım arkadaşımla annemin arasında bir yerdeyim ikisinin de sesini duyuyorum ama uzaklarda, ben ortadayım, o sırada iki tane köpek havlıyor, korkudan bağıramıyorum, sesim çıkmıyor, nefes nefeseyim, çok havlıyorlar, uyanıyorum, tekrar yatıyorum aynı rüya ve çok etkilendim, umarım hayırlara gitsin. 27, Kadın, Evli, Çalışıyor.

Rüyada fırtına koptuğunu görmek yorumu

Değerli okurum, rüyanızın ilk bölümü sizin şu anda gerçek yaşamınızda büyük duygusal çalkantılar yaşadığınız, zor bir dönemden geçtiğinizi yansımasıdır. Olaylara birer bire bakılırsa genel anlam kaçırılabilir ama ben yinede bunları birer anlatayım.

Rüyada fırtına koptuğunu görmek rüya sahibini öfkeye, nefrete, kargaşaya iten açıklanmamış korkular ve duygular yaşandığını temsil eder ve kişinin yaşamını yeniden düzene sokması için daha fazla gayret ve daha güçlü sabır göstermesi gerekeceğine yorulur. Sağanak yağmur rüya sahibinin aradığı bolluğa ve berekete kavuşması için daha planlı, programlı çalışması, olayları daha sakin analiz etmesi gerektiğine yorumlanır. Sel baskını makbul bir rüya değildir, yaklaşan bir tehlikeyi işaret ederken aynı zamanda rüyayı sahibinin geleceğe dair yapacağı bazı yatırım ya da girişimlerin kendine yarar sağlamayacağını yada zarara uğrayacağına tabir edilir. Sel hiç bir yere ya da hiç kimseye zarar vermiyor ise bu farklı yorumlanır ve rüya sahibinin bazı zorluk ve sıkıntılar çekeceğini ama sonunda bu gayretlerinden daha da güçlenerek, kazançlı olarak,  maddi açıdan gücüne daha fazla güç katarak çıkacağına rivayet edilir. Yazın kar yağması iyi değildir ve rüya sahibinin kendisi için fayda getirecek ve kendisini mutlu edecek bazı şeylere kulak tıkadığını ve onları bir türlü görmek ve anlamak istemediği şeklinde yorum yapılır. Yani rüya sahibi mutlu olmak varken, mutsuz olmayı seçiyor demektir manası taşır.

Rüyanın ikinci bölümü ise sizin aşırı titiz olma huyunuz yüzünden hem çevrenizdekileri zor durumda bıraktığınızı hem de hayatı kendinize zehir ettiğinizi ve bu yüzden çoğu zaman ikilemde kaldığınızı ve yaşadığınız kararsızlıklar yüzünden gereksiz stres yaşayıp yaşamınızı zorlaştırdığını temsil etmektedir.

Lütfen ileride gelişmeleri ve düşüncelerinizi buraya ekler misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir