Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada fırtına sesi duymak

Rüyada fırtına sesi duymak neye işaret eder
Konu : rüyamda fırtına sesi duydum, hayır olur inşallah

Merhaba rüyamda şuanda oturduğumuz apartmandaki bir daireye giriyorum ve orada ne yaptığımı bilmeden tüm odalara girip çıkıyorum, koridorlar çok dar çok zor girip çıkılıyor ve ben bunu hızlı bir şekilde yapıyorum, kime bakıyorum kimi arıyorum hiç bilmiyorum, bu arada her odada yüzünü bile hatırlayamadığım insanlar görüyorum taki o en dar geçitli ve en ürktüğüm odaya girene kadar.

Odaya girmek için kapıyı aralıyorum içeride simasını hatırlamadığım ama bir o kadar koktuğum bir insan ya da yaratık tarzı bir şey görüyorum. Dışarıda karanlık fırtına sesi ve rüzgar sesi mevcut odanın camı 360 derece dönüyor ben camdan atlayıp kaçmaya çalışıyorum olmuyor yapamıyorum simasını hatırlamadığım insanı yaratık tarzı cisimden kaçamıyorum bir türlü daha sonra ine nasıl olduğunu bilmeden o daireden kaçıyorum ve sonrasında orasını cinli hayaletli bir ev olarak dışarıda anıldığını duyuyorum. sonrasında uyanıyorum. normalde gördüğüm rüyaların hiç birini hatırlayamam ama ilk kez bir rüyamı bu kadar net bir şekilde hatırlıyorum. yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
Rüyada fırtına sesi duymak nasıl yorumlanır
Rüyanız; korkularınızı, güvensizliğinizi ifade etmektedir.
Rüyanız aynı zamanda yakında hayatınızda büyük değişiklikler olacağını haber veriyor olabilir.

“Rüyada fırtına sesi duymak” için bir yanıt

Yaşım 26, evliyim, kpss’ye hazırlanıyorum bir kızım var. Rüyamda iki tane dolunay gördüm. ikisi de kocaman ve ikisi de çok parlak. Yalnız iki ay yan yana gelince fırtına çıktı ve iki ay birbiriyle sanki çatışmaya girdi. Onlar o kadar güçlüydü ki şiddetli yağmur başladı. Ve her yeri su bastı. Bende eşim ve Abileriyle camdan bakıyorum. Sonra pencere ve bir kapı açılıyor. İçeri yağmur sularıyla doluyor. Hemen gidip pencereyi kapatıyorum. Ama kapıya baktığımda kırılmış olduğunu görüyorum,kapatıp elimle tutuyorum. Ve gece olmasına rağmen ayın ışıkları o kadar aydinlikti ki. Eşime dönüp gördün mü olanları diyorum. Ama o umursamadan içeri gidiyor. Uyandım orada. Şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir