Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Fırtına Ve Hortum Görmek

Rüyada fırtına ve hortum görmek neye işaret eder?

Merhaba ruh halim bu ara çok iyi olmasına rağmen rüyamda fırtına ve hortum gördüm, evin içindeyim, uzun zamandır görmediğim iki akrabam da bizdeymiş, çok korkuyor ağlıyor etrafımdaki herkese “camdan uzak durun” diyorum, o an cam çatlıyor ama bize bir şey olmuyor, evin etrafında bir çok hortum var, başka bir odada erkek kardeşim balkona çıkmış elinde bilgisayar bir şeylerle uğraşıyor ne olduğunu hatırlamıyorum, karşı tarafa baktığım da her yer simsiyah olmuş kocaman bir hortum bize doğru geliyor, kardeşim içeri girmiyor, o ara öyle bir yıldırım düşüyor ki her yer aydınlanıyor.

Karşımızda yüksek kule varmış, kuledeki insanların çığlıklarını duyuyorum, kuleden yere düşüyorlar, o ara öyle güzel bir rüzgar geliyor ki serin ve ferahlatıcı “Allah’ım fırtınadaki rüzgar bile huzurlu olur mu” diyorum, o ara kardeşimi içeri almak için anneme sesleniyorum, hem ağlıyorum kardeşim içeri giriyor bu sefer bahçede yengem ve oğlunu görüyorum “içeri gelin, neden oradasınız” diyorum,” Ali gelmiyor bende gelmem” diyor, “bugün hepiniz mi ölmek istiyorsunuz” diye bağırarak uyandım, lütfen cevaplayın. 31, Kadın, Evli, Ev hanımı.

Rüyada fırtına ve hortum görmek yorumu

Ayşe selam, görmüş olduğunuz rüyanın ana temaları fırtına esmesi, hortum görmek, yıldırım düşmesi, yüksek kuleden düşen insanlar olup

Rüyada fırtına görmeniz gerçek yaşamınızda büyük bazı ani değişiklik olacağını ve bu değişikliklerin sizi yoracağına yorumlanır. Müspet bir rüya değildir ve aynı gerçek yaşamda olduğu gibi sıkıntı, dertler, acıların simgesidir. Bakınız fırtına rüya tabiri sayfası.

Rüyada hortum görülmesi aslında içinizdeki fırtınaları ifade eder. Sizin çok heyecan verici durum veya olaylar yaşadığınız anlamını taşır.

Rüyada yıldırım düştüğünü görmek, genellikle olumsuz mesajlar verir. Yıldırım evinize düşüyorsa ev sahibi için sıkıntılı zamanlara, sabırlı olmanız gerektiğine işaret ederken bu sıkıntıyı zamanla atlatacağına işarettir. Rüyada kule görmüş olmanız, bazı hareketlerinin etrafınızdaki insanlara zarar verdiğini gösterirken, kuleler aynı zamanda davranışlarınıza dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder. Ancak rüyanın son bölümü tüm bu sorunların manevi zenginlik, sabır ve dua ile atlatılacağını temsil etmektedir.

“Rüyada Fırtına Ve Hortum Görmek” için bir yanıt

Rüyamda babam, abim ve annem ile Kadıköy sahilindeyiz, orada çarşı var ve biz orayı geziyoruz gezerken ilk bir adamla aramda kavga çıkıyor adamı biraz hırpalıyorum, tam kavgayı ayırdıkları sırada birden gözüm denize kayıyor ve hortum oluştuğnu gördüm, hortum ben abim ve babamın yanından geçerek annemin oraya gitti, bizde koşarak oraya giderken ben nedense en son sırada kaldım ve koşmaya gücüm yetmedi. Sonra birden normalde her gün önünden geçtiğim bir ev var eski ahşap ev, birden orada buldum kendimi. Sonra kapıdan baktığımda ailemin ayakkabıları içeri baktım kuzenim kapıyı açtılar işte nerdesin falan derken babam normalde dayanıklı adamdır o bile üzgün abim üzgün, annemi sordum o yoktu “hastanede” dediler ama yatağın üstünde onun resimleri vardı ve babam annemi hastanede tek bırakmazdı ki sonra uyandım ve gerçekten çok tedirginim. Yaş:16, Medeni durum:Bekar, İş:Öğrenci, Ruh hali:endişeli ve tedirgin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir