Rüyada Fırtınalı Deniz Görmek

Rüyada fırtınalı deniz görmek neye delalet eder?

Ben 6 aylık evliyim, 4 aylık hamileyım, dun gece rüyamda ılk önce fırtınalı bir deniz gordum, sahılde yuruyordum, fırtına kopuyordu ama bana hiç bir şey olmuyordu, sonra ardından eski sevgilimi gordum, ayrılalı tam 5 yıl oldu, herseyı onunla yaşamıstım, sonra ayrıldık.

Rüyamda bana ulasmaya calısıyordu ve ben annesıne gıdıp “ben evlendım artık, aramasın benı” dedım ve çok yagmur yagıyordu, bir kamyonun uzerıne bınıp camurlu bir yerden gectım sonra annemın numarasını bılıyormus onu arıyormus, babam “kım bu” dıyordu, “tanımıyorum” dıyordum, sonra karsıma cıktı telefonumu ıstedı, vermedım “ben evlendım yuvamı yıkamam, benı bırakmadan önce dusuncektın” dedım ve uyandım. Sankı gerçekten yaşamıs gıbı oldum anlamını cozemedım bir turlu, yanıt ıcın tsk ederım. Gönderen; yeşilim.

Rüyada fırtınalı deniz görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda, gelecekle ilgile kaygılar taşıdığını simgelemektedir ki buda gayet normaldir. Bakınız hamile sayfası.

Rüyadaki en önemli mesaj, geçmişte yaptığınız kimi hataları tekrarlama korkunuzdur. Sakin kafayla düşündüğünüzde bunları yersiz olduğunu göreceksiniz. Rüyanın unsurları; fırtınalı deniz, fırtına koptuğunu, eski sevgiliyi, yağmur yağdığını, kamyona binmek, çamurlu yer, telefon numarası.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir