Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Fiş Aramak

Rüyada fiş aradığını görmek neye çıkar?

Rüyanın başında başka bir evdeyiz ve amcamla ablam var, tam hatırlamıyorum ama evde telefonumu takmak için fiş arıyorum, amcam da arıyor, onunla ufak bir “kim nereye takacak” durumu oluyor, daha fazla hatırlamıyorum ama o evde bir şeylerden korkuyorum. Bir evdeyim, normalde hiç olmadığım bir ev ve ev halamın imiş. Evde babam annem ablam ve kardeşim var. Bende banyo yapmak için banyoya giriyorum. Ama dışarıdan bir sürü ses geliyor, kalabalık birileri var. Bende üstümü çıkarıyorum sadece iç çamaşırları var üzerimde. Banyoda havluyu en yakın nereye koysam diye bakınırken banyonun içinde askı buluyorum ve havluyu asıyorum. Asarken de “acaba bu havlu kimin? inşallah eniştemin değildir” diyorum. Tam banyoya girecekken kardeşim kapıyı çalıyor ve açıyorum. Kardeşim “babam banyo yapmış, çamur akmış, banyo yapma” diyor alttan da babam diyor aynı şekilde.

Bende benim banyo yapmam lazım o zaman annem su kaynatsın diyorum. Bu şekilde konuşurken bir anda banyonun yanındaki odanın kapısı yavaş yavaş açılıyor ve biz birbirimize bakıp bağırarak aşağıya iniyoruz. Ama kardeşim benim sırtıma atlıyor ve uçarak iniyoruz. Alt kata indiğimizde ben konuşamıyorum dilim tutuluyor bu sırada da babam hiç tepki vermiyor. Bende toparlanmaya çalışıyorum. Halam beni kollarına alıyor ve tamam korkma diyor ben deli gibi ayetel kürsiyi okuyorum halamda bir şeyler okuyor.

Sonra bir anda salonun ortasında bir yemek masası var ve bizde etrafında oturuyoruz yemek yiyoruz. Masada annem babam ben halam ve eniştem, birde karşı komşumuz var. Benim korkularımdan bahsediyoruz falan derken halam “bende kal” diyor, bende “tek yatamam” diyorum olmaz falan bunlar benimle dalga geçmeye başlıyor. Sanki deprem olmuş gibi davranıyorlar gülüyorlar bende sinirleniyorum ve depremin olmadığını beni kandıramayacaklarını söylüyorum. Bunlar işi abartıyorlar ve ben çok korkuyorum masadan kalkıp köşeye gidiyorum deli gibi Allah’a yalvarıp dua ediyorum. Çok korkuyorum bunların hepsinin içinde cin olduğunu zannediyorum. Sonra bir anda gözümü açtım ve sonra ben rüyada olduğumun hiç farkına varmamışım o kadar rahatlıyorum ki rüyada olduğumu bilsem çıkardım diye düşündüm.  21, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada fiş aradığını görmek neye yorulur?

Değerli okurum, öncelikle bu çok değerli ve derin anlam taşıyan rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim. Rüyanız bana göre üniversitelerin psikoloji eğitiminde incelenmeye değecek kadar önemli bir rüya ve tamamen içinde bulunduğunuzu ruh halini yansıtmakta ve bunların nedenleri, sonuçları hakkında bilgi vermektedir.

Rüyanın başında kendini başka bir evde görüyorsun ki bunun anlamı senin gerçek hayatta yaşamının maddi ve manevi yönleri arasında dengeyi kuramadığını temsil eder. Bazen içe kapanıyor, kendini dine veriyorsun bazı zamanlar sadece bu dünyanın işlerine odaklanıyorsun ki bu durum genellikle sana üzüntü veriyor.

Rüyada elektrik fişi görmek bütüne ulaşma ya da canlanma isteğini temsil eder.  Rüya sahibinin uyanık hayatta yeni bir şey yapmak ve yeni riskler almak istediğini, ancak bunun için kendinde yeterli gücü bulamadığını, bir şeylerin eksik olduğunu hissettiğini temsil eder. biridir. Rüyada fişi prize takmak yukarıda anlatılan konularda adım attığınızı ve bunu başaracağınızı ifade eder. Rüyada fiş aradığını görmek umut ve hayallerinde büyük bir aldığını gösterir, bu nedenle hedeflerini ertelediğini ve yeniden eski gücüne, umutlarına kavuşmak için çaba sarf ettiğine yorumlanır.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise şu anda korkularının temeli hakkında bilgi vermektedir. Yaşadığın darbe nedeniyle kendini güvensiz hissettiğini, bazı gizli korkularının sürekli açığa çıktığını ve her insanda olan / olması gereken ölüm korkusunun sende yaşamını olumsuz etkileyecek derecede yüksek seviyeye çıktığını anlatmaktadır. Unutmayın ölüm korkusu yaşamak her aklında başında, sağlıklı beyne sahip insanda olması gereken bir şeydir. Ama bu normal yaşamı negatif etkileyecek seviyeye gelmemelidir, “yarın ölecekmiş gibi ahiret için hazırlık yapmak, hiç ölmeyecekmiş gibi dünya için çalışmak” sözü bunu en iyi anlatan cümledir. Rüyanızda geçen bazı ip uçları Allah’a sığınmak, sabır ve dua ile bunları atlatacağını göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir