Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Fişek Görmek

Rüyada fişek görmek neye gelir?

Merhaba Admin, ben bu rüyayı o kadar sık görüyorum ki dayanamadım sonunda yazmak istiyorum. Rüyalarımda sürekli olarak tüfek ve fişek görüyorum ancak fişekler tüfeğe hiç uymuyor, silah tutukluk yapıyor, bir sıkıntı çıkıyor. Kısaca rüyam böyle, bunun manası nedir?

Rüyada fişek görmekName: Ertuğrul
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:23
Medeni durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:depresyon
Subject:fişeğin tüfeğe uymaması
Anahtar kelimeler:fişek, tüfek

Rüyada fişek görmek yorumu

Rüyada fişek görmek yakında gerçekleşecek bazı gelişmelerin iyiye gideceğini ve hayırlı olacağına işaret eder. Fişeği silaha takmak rüyayı gören kişinin beklenmedik sevinçli ve müjdeli haberler alacağına dair yorumlanır. Tüfeğin tutukluk yapması, tüfeğin ateş almadığını görmek yaşadığınız bir tartışmanın sonunun tatlıya bağlanacağını simgeler. Bakınız tüfek tabiri. Rüyalarınızın en önemli yanı ise aynı şeyleri devamlı görmeniz olup bu durum rüyanın güçlü bir anlam taşıdığına delalet eder. Rüyasında fişeklik, fişeklerin konulduğu fişek kabı görmek kişi makam olarak yükseleceğine işaret eder. Mevkisinde saygın, itibarlı, şeref sahibi olacağı şeklinde de hayra yorulur.

Rüyada işaret fişeği görmek rüya sahibinin gerçek hayatında kendini yakından ilgilendiren bir konuda daha dikkatli olması ya da bazı konuları daha yakından takip etmesi, ipin ucunu bırakmaması gerektiğini ifade eder. İşaret fişeği kullanmak veya atmak ise yaşamınızdaki belirli bir koşul ya da durum için aniden gelişecek, sizi çok sevindirecek bir anlaşmanın müjdesini verir.

Rüyada havai fişek görmek çok iyi bir mesaj verir ve rüya sahibinin huzur, sağlık ve mutluluk dolu bir ömür sürmesine delalet eder. Havai fişek patlattığını görmek rüya sahibi kişinin güzel bir dünya ve ahiret hayatı olacağına, dünya işlerinin yoluna gireceğine, bazı sorunlarının son bulacağına, mutlu ve huzurlu bir geleceğe yorulur. Rüyada havai fişek atıldığını görmek kişinin kendini daha özgür ve mutlu hissedeceği bazı güzel olaylar yaşayacağına işaret ederken aynı zamanda bu o kişi için hayatında bir güzel dönem noktasını da simgeleyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir