Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Fısıltı Görmek

Rüyada fısıltı görmek neye çıkar?

Rüyada bileklik görmekDün gece rüyamda sevdiği kişi arkadaşımın kulağına bir şeyler fısıldıyordu, galiba çıkma teklif ediyordu. Sonra arkadaşımın doğum günü oldu. Orada sevdiği kişi de vardı. Pasta geldi ve üç katlıydı, bir türlü mumları yakamadılar. Üşüyordum, en sonunda mumları yakmaya kalkıştım ve arkadaşımın sevgilisi bana bağırdı. Arkadaşım onun yanında oldu, beni sattı. Sonra mumları fırlatıp kaçtım, arkamdan bile gelmedi arkadaşım. Ondan sonra yer sarsıldı birden, koca bina yıkılmış kutu gibi yer kalmış ve bunun üzerinde de 4-5 kişi vardı. Arkadaşımı aradım ama bulamadım en burada hapis kalmıştık, korkuyordum ve arkadan bir ses “Zehra ben üşüyorum” dedi. En sonunda çıktık.

Sonra arkadaşımla sevgilisi bir yerden belirginleşmişti. O sırada kaçmaya başladım, yerde duran kutular sanki içinde biri varmış gibi ilerliyordu. Öyle çok korktum ki kaçmaya eve gitmeye başladım. O sırada uyandım. Bir de bu olay okulda ve beden dersinde oldu.

Rüyada fısıltı görmek yorumu

Zehra merhaba, rüyada fısıltı görmek esas olarak dikkatli olmak ve dinlemek konularına dikkat çeker.

Rüyada birinin fısıldadığını görmek çevrenizdeki insanları daha dikkatle dinlemek gerektiğini ifade eder. Rüyada birine fısıldamak insanlar hakkında bazen dedikodu anlamına gelebilecek, onları kırabilecek sözler sarf ettiğinizi, söylenen her şeye dikkat etmek gerektiğini ifade eder.

Rüyada doğum günü kutlaması görmek rüya sahibinin iç dünyasında kim olduğunu keşfettiğini ifade eder. Rüyanın devamında gelişen olaylar insanın hayatta her an ortaya çıkabilecek ani değişimlere hazırlıklı olması, paniğe kapılmadan her şarta uyum sağlamayı bilmesi gerektiğini hatırlatmaktadır.

“Rüyada Fısıltı Görmek” için bir yanıt

Birinin ismini fısıldadığını görmek
Rüyamda bir süre hareketsiz kaldım. Uyanamadım, hareket edemedim, fakat bilincim yerindeydi. Bu ana kadar gayet normal bir karabasan olduğunu düşünüyordum fakat hareket edemiyor iken tam sırtımın arkasından birisi kulağıma üç dört kez ismini fısıldadı, bunun yorumu nedir? yardımcı olur musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir