Rüyada Fıskiye Görmek

Rüyada fıskiye neye delalet eder?

Rüyada fıskiye görmekRüyada büyük bir evdeyim, aslında kardeşimin eviymiş, ferah deniz kenarında, denize yukarıdan bakan, havadar, aydınlık, mermerden yapılma fıskiyeleri, masaları olan kocaman bir ev, rüya bahçede geçiyor, bahçe çok güzel ve ferah orası da. Kardeşimin her gün yaptıkları ( düzenli olarak ) birtakım rutinleri var. Anlamıyorum önce neden bunları bu sırada yapması gerekiyor falan diye düşündüğümü hatırlıyorum. Bahçede taş bir fıskiye var mesela, onun içinde taştan kuşlar var 2-3 tane. Onları her sabah ellerine alıyor, sonra onlar canlanıyor, şakımaya başlıyorlar. Bunun gibi tuhaf gelen yaptıkları bir şeyler var. Ev inanılmaz ferah, annemler, kardeşim, yeğenim Özgü hepimiz oradayız. Orada yaşıyormuşuz, aydınlık.

Kardeşim keyifli ve mutlu ( iş sıkıntıları var, 8 ayı geçti ve genel bir mutsuzluğu da var onun gerçek yaşamında ). Sonra bir gün yürüyüşe çıkıyoruz yine bizimkilerle. Kuzenim Ozanla ilgili haber geliyor, ölmek üzereymiş. İçimden “seçimi buysa ne yapabiliriz, gitmek isterse onun seçimi” diyorum, ancak rahatsız oluyorum bundan, çünkü duygusuz bir şey sanki. Sonra diyorum ki “o senin çok sevdiğin kuzenlerinden biri, başka bir bağımız vardı onunla” aslında gitmesini istemediğimi anlıyorum, bir tarafım iyileşir inşallah diyor, ancak üzülemiyorum, bir tarafım hakikaten üzülemiyor. Nedense ölüm, ölüm gibi gelmiyor, bir yok oluş değilmiş, o yüzden üzülemiyorum.

Sonra merdivenlerdeyiz, başka kuzenlerimi daha görüyorum, Işıklı bir merdiven, sohbet ediyoruz. Mehmet Ali’nin çocuğu olmuş, Ozan’dan bir şeyler istemişler, o da markete giderken kaza geçirmiş, diyorum ki işte bu, onu uyarmalıyım. Sonra bir gün bir sabah şarkı söylüyorum, o cennet bahçesi gibi efsunlu ve müthiş güzelliği olan bahçede. Zannedersin bir masalın içindeyim, sesim çok güzel, o kadar güçlü ve güzel bir şarkı, tüm ahengi hissedebiliyorum çevremdeki, her şeydeki, taşları elime alıyorum, kuş oluyorlar. Bana sırlarını vermişler da ondan sanki. Çünkü bu işi sadece önceden kardeşim yapıyordu, sabah geciktiği bir zaman endişe etmişti hatta, onları uçurmadım diye.

Sonra bir başkasına bakıyorum, çeşit çeşit hayvanlar, hepsinin bir yeri var, aynı zamanda bütünler onlar. Yüksek bir bahçe burası. Yani deniz görüyor, evet bir bahçe ama denizi yüksekten görüyor. Çevresinde normal yükseklikte duvar var, bahçe duvarı. Hatta oraya bile böyle bir hayvana benzeyen, belli aralıklarla kurulan hayvanlar var. Sabahleyin günden önce hareketlenip canlanıyorlar sonra gün ışırken heykele dönüyorlar. En son bir tanesi bana göz kırptı, aramıza hoş geldin der gibi. Oradaki ahengi, bütünlüğü tüm kalbimde ruhumda hissettim.

Sabaha yakın rüyamda bol 5, bir de 9 gördüm, sanırım ikisi birlikteydi, 55, 9, 59 da olabilir. Benim için anlamı derin ve büyük bu rüyanın. İçimde hissediyorum, büyük bir teşekkürle. Yorumlarsanız sevinirim, Teşekkürler. 38, Kadın, bekar, mimar

Rüyada fıskiye görmek neye yorulur?

Değerli okurum rüyanın ilk kısmındaki mermer fıskiyeleri olan bahçeli, deniz kenarındaki ev tahmin ettiğiniz gibi hem kardeşiniz (onun evi olması) hem de sizin hakkınızda (rüyayı gören sizsiniz) hayırlara, aydınlık günlere, refah ve huzura işaret etmektedir.

Rüyada fıskiye görmek her zaman iyidir. Bekar bir erkek için güzel ve iyi huylu bir kadınla, bekar bir kadın için iyi karakter sahibi, dürüst bir erkek ile evlenmeye işarettir. Rüyada bahçede fıskiye olduğunu görmek sağlık, neşe, mutluluk habercisidir. Rüyada fıskiyeden su aktığını görmek işlerde başarı, ekinde bereket, ülkede bolluk olacağı anlamındadır.

Rüyanın devamında bir çok olay geçmekte ancak bunlar arasında öne çıkanlar kardeşinin rutin uğraşları ile bol bol gördüğünüz 5 ve 9 rakamları ( ya da bunlardan oluşan sayılar) olup bunların manası aşağıdadır. Rüyada kardeşinin rutin şeylerle uğraşması aslında onun gerçek yaşamında olaylara objektif bakma konusunda bir sıkıntı yaşadığını ve bu yüzden bazı hatalı analizler yaptığını bunun sonunda da hayal kırıklığı yaşadığını ifade etmektedir. Sizinde kardeşiniz gibi yapmanız bir dönem odaklanma sıkıntısı çektiğini ifade etmektedir. Rüyada beş 5 rakamı inandırıcılık, kendiliğinden, cesur / vahşi doğa, eylem veya beş insan duyularını temsil eder. Bu sayı elbette bir değişiklik yansıtabilir. Ayrıca cennet ve dünya arasındaki bağlantıdır. Rüyada dokuz sayısı tamamlama ve üretkenlik, yeniden doğuş, ilham ve reformasyon işaret eder. 9 rakamı görmek aynı zamanda dünyayı geliştirmek için çalıştığınızı gösterir.

“Rüyada Fıskiye Görmek” hakkında 1 yorum

  1. Selâmün aleyküm ben Muhammed Konyevi Hz sofisiyim rüyamda Muhammed Konyevi ve AbdülBaki hazretlerini gördüm, mursidim muhammed Konyevi Hz elinden su fiskiriyordu, AbdülBaki Hz peşinden kosuyordu, sonra benim elimden su fiskirmaya başladı ve o suyu ictim, sizce bu rüya ne anlama geliyor? selametle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir