Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Fıstık Ezmesi Görmek

Rüyada fıstık ezmesi görmek neye çıkar?

Ben rüyamda bir arkadaştan telefon alıyorum. Eski sözlümü kaçırma planımız var ve “hadi Ufuk’ta burada, hadi şimdi kaçıralım” diyor (Ufuk dediğim arkadaş Almanya dan gelmiş). Bende “sana haber vereceğim” diyorum. O sırada bize bir komşumuz elinde bir kavanoz fıstık ezmesi ile gelip “ben açım” diyor ve kendine kahvaltı hazırlıyor, kahvaltıda börek, yumurta ve üzerine fıstık ezmesi sürülmüş ekmek var.

Kardeşim, ben ve komşu kadın kahvaltı yapıyoruz. Yumurtanın çoğunu ben yiyorum. Anneme Serdar’ın kız kaçırmak için benden haber beklediğini, onun artık gidip kızın ailesi ile görüşmesi gerektiğini söylüyorum. Annem pek umursamıyor. Kardeşim nisanlıymış, onun işleri ile ilgileniyor. Anneme kızıyorum “ben başkasının çocuğuyum, sen hep onunla ilgilen” diye.

Sonra nisanlim baldizim ve kubra diye bir arkadaşları geliyor. Biz bulusacagiz birlikte birşeyler yapıp ben ise gideceğim. Bir kaç tane minübüs geliyor kaçırıyoruz. Sonra bir taksi tutuyoruz. Taksiyle giderken Asli ile atisiyorum ve araçtan inmekle tehdit ediyorum oda in diyor ve on lira para verip iniyorum taksiden. Sonra aslilar da iniyorum onunla tekrar atisiyoruz ve onlar gidiyor. Sonra ben bir minibüs daha kaçırıp sonraki minibüse binip işe geliyorum. Rüyam bayağı bir uzun yorumlarsaniz sevinirim. 30, Erkek, Bekar, Çalışıyor, mutsuz

Rüyada fıstık ezmesi görmek yorumu

Rüyada komşu görmek ev yaşamında rüya sahibi hakkında bir değişime veya çevreyle ihtilaf yaşamaya, söz ve laf işitmeye delalet eder. Bu rüya aynı zamanda bir takım insanlarla öfkeli ve düşmanca tutum içinde olmaya, ihtilaf ve hayal kırıklığı yaşamaya işaret edebilir.

Rüyada fıstık görmek genel olarak maddi bakımdan iyileşmeye işaret ederken işsiz biri için güzel bir işe girmeye veya kişinin mesleği ile ilgili bir iş yapacağına yorumlanır. Rüyada fıstık ezmesi görmek sizin fikirlerinizi ve düşüncelerinizi doğru olarak anlatamadığınızı, yanlış anlamalara sebep olduğunu gösterir. Rüyada fıstık ezmesi yemek veya ezme yediğini görmek kendini ifade etmek konusunda gelişme yaşadığınızı gösterir.

Rüyada kahvaltı görmek rüyayı gören kişi hakkında hayırlı gelişmelere, tövbesinin kabulüne, yorgunluktan kurtulup zihin açıklığına kavuşmaya delalet eder. Rüyanın devamında gelişen olaylar aslında basit günlük meseleleri kafana fazla takma huyun olduğunu ve bu yüzden önemli meselelere odaklanamadığını, bunun da sana fark etmediğin kayıplar yaşattığını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir