Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Fıstık Görmek

Rüyada fıstık görmek neye delalet eder?

Selam, ben İngiltere’de yaşıyorum. Rüyamda köyümde dağa yakın üzeri fıstık dolu fıstık ağaçlarının olduğu bir yerde düğün vardı, kimin düğünü bilmiyorum, ben sadece izliyordum, sonra bir kasap geldi, sonra bir inek getirdiler, kasap ineği kesmeden önce ineğin kafasında biraz kan vardı, sonra kasap ineği kesti ama inekte kan yoktu, sonra sabah 6:30 gözlerimi açtım ve uyanır uyanmaz burnumdan baya bir kan geldi.

Bunun anlamını istiyorum lütfen, teşekkürler.

Rüyada fıstık görmek yorumu

Rüyada fıstık görmek genel anlamda maddi konularda iyileşmeye işaret ederken işsiz biri için güzel bir işe gireceğine veya kişinin mesleği ile ilgili bir iş yapacağına yorumlanır. Kadınlar için kendini daha iyi hissedeceği gelişmeler yaşamaya, bekar bayanlar evlilik yolunda bir karşılaşmaya, çalışan bir erkek için işindeki sıkıntıların biteceğine yorumlanır. Hamile kadınlar için erkek bebek sahibi olmaya işaret eder. Fıstık ağacı görmek yaptığınız yatırım ya da verdiğiniz emeklerin meyvesini yemeye başlayacağınızı temsil eder.

Rüyada düğün görmek güçlü sevgi bağları, inanç, korku, evlilik, ilişki anlamlarını simgeler. Rüyada kasap görmeniz kendiniz veya yakınlarınız hakkında sağlık konusunda mesajlar verir. Rüyada inek görülmesi bolluk ve berekete işarettir. Rüyanın devamında gelişen olaylar hayatınızda hayırlı gelişmeler olacağını göstermektedir.

Rüyada fıstık yemek veya fıstık yediğini görmek ele beklenmeyen bir mal geçmesine işarettir. Yeşil fıstık zorlukla kazanacağınız bir mal sahibi olmaya yorumlanır. Fıstık toplamak mal edinmeye işarettir. Kabuklu yer fıstığı görmek veya yemek ise kişinin yaptığı fedakarlıklar ve harcadığı emeklerin karşılığını alacağına, hiç ummadığı yerden gelecek kısmet ve kavuşacağı berekete çok sevineceğine delalet eder. Rüyada fıstık ezmesi görmek veya fıstık ezmesi yemek sizin fikirlerinizi ve düşüncelerinizi doğru olarak anlamadığınızı ve bu yüzden yanlış anlamalara sebep olduğunu gösterir

Burada geçen fıstık kelimesi çam fıstığı, Antep fıstığı, Şam fıstığı, Siirt fıstığı, yer fıstığı, tuzlu fıstık çeşitlerini kapsamaktadır.

“Rüyada Fıstık Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir