Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada fitne görmek

Rüyada fitne görmek neye alamet eder?

Merhaba, rüyamda bir elimde telefon ile konuşuyorum diğer elimde tost yiyordum. Telefonda sevgilimin kız kardeşi “sana bir önemli haberim var” diyor ve “biliyor musun, senin arkadaşın Arzu, Tahir’e asılıyor, haberin olsun” diyerek arkadaşımla arama fitne sokmaya çalışıyordu. Çünkü Arzu benim en iyi arkadaşımdı ve onun çok sevdiği bir sevgilisi vardı. Bende ona “yanılıyorsun, Arzu böyle bir şey yapmaz, bir kanıtın var mı” diyordum. Bu neye işaret rüya? 17, kadın, sevgili, öğrenci.

Rüyada fitne görmek yorumu

Rüyada fitne görmekDerya selam, rüyada telefonda konuşmak genel anlamda rüya sahibinin yeni bir haber alacağına yorulur ancak haberin kimden alınacağı ve ne hakkında olacağı diğer unsurlarla belirlenir. Rüyada tost yemek aslında sizin yaşamınızın manevi tarafında bazı dalgalanmalar, iniş çıkışlar olduğunu gösterir.

Rüyada fitne görmek hiç bir zaman hayra yorulmaz, kişi için iyi değildir. Rüyada kendine fitne yapılması, fitne yapıldığını veya fitneci birini görmek kişinin emeklerinin boşa gitmesine, bir konuda hüsrana uğramasına veya kendi kazandığı mal ya da paranın kendisine zarar getireceğine işaret eden uyarı rüyası olarak yorumlanır. Rüyada fitnelik, fitnelemek, fitne yapmak, fitne yaptığını, fitnelediğini görmek hayırsız bir evladınızın olduğuna ya da olacağına işaret eder şeklinde yorumlanır. Bazen de nankör ve hayırsız bir komşuyu da işaret ettiği tabir olunur.

Fitne nedir?

Fitne  geçimsizlik, kargaşa, karışıklık anlamlarını taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir