Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Fiyat Görmek

Rüyada fiyat görmek ne demek?

Selam, rüyamda kurban bayramına daha iki ay var ve biz bir yerde oturuyorken kurbanlık keçi satan bir adam keçileri ahıra koyuyor ve tanımadığım birisine fiyatı 300 tl. ye bir tane keçi satıyor. Benim birden içimden kurbanlık almak geçiyor ve bende adamın yanına gidiyorum, selam veriyorum, keçilerin hepsi yatmış vaziyette, sadece bir tanesi ayakta, sanki beni al dercesine ve o keçinin fiyatını soruyorum, adam 400 tl. diyor, 3 defa soruyorum 400 tl. diyor, ben “tamam” deyip alıyorum, adama “ben eve gidip para alıp geleyim” diyorum, benim yanımda eşim var ve ondan sonra uyandım.

Birde benim adağım vardı bu ay içerisinde kesmek için kendime söz vermiştim ve bu gün de bu rüyayı gördüm, yardımcı olur musunuz? teşekkürler.

Rüyada fiyat görmek tabiri

Rüyada kurban bayramına iki ay olduğunu görmeniz, geçmişte kalmış bir sevincin geri gelmesine ve tehlikelerden kurtulmaya işaret ederken gördüğünüz keçiler günlük yaşamınızda daha uyumlu davranmak, sorunları uzlaşarak çözmek gerektiğini ifade etmektedir. Adamın keçileri ahıra sokması verdiğin bir sözü tutmak gerektiğine ya da harama işaret eder, haram mal sahibi olacağı anlamına gelmektedir.  Rüyada kurban görmek, hayatınızda kimi yönleri ortadan kaldırmak ve daha verimli ve ödüllendirici deneyimler için zaman ve yer açmak gerektiğini işaret eder. Rüyada kurbanlık hayvan görmek, adak, niyet, dilek ve dua anlamlarını simgeler.

Rüyada fiyat görmek sanıldığı gibi para konularında değil zamanı değerli kullanma yeteneğinizi temsil eder. Rüyada bir şeyin fiyatını görmeniz görülen şey ile bu miktarın ilişkisi hakkında kişiye bilgi verir.

Rüyada ucuz fiyat görmek rüya sahibi için zamanını iyi değerlendirip, faydalı işler, akıllı yatırım yapmasına yorulur. Bir şeyin fiyatının olması gerekenden düşük olduğunu görmek aynı zamanda rüya sahibinin bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşacağına, gerçek mutluluğu tadıp müjdeli ve güzel gelişmeler yaşayacağına işaret eder bu sayede tüm dertleri, karamsarlığı ve umutsuzluğundan kurtulacağına, böylece yüzünün güleceğine yorulur.

Rüyada pahalı fiyat görmek makbul değildir, gören insanın zamanını insanlara hayır getirmeyen şeyler geçirdiğine, malı ve parası ile böbürlenip bu nedenle insanlar karşısında sonradan görme olarak görüldüğüne, kendisinden hiç kimsenin hoşlanmadığına yorulur. Rüyayı görenin sadece bu huyu sebebiyle toplumda dışlanacağına işaret eder.

“Rüyada Fiyat Görmek” için bir yanıt

Merhaba, rüyalarımda, son 1 haftadır bir şeylerin fiyatını görüyorum, hepsi de sanatsal bazı işlerin fiyatları (bu aralar, hangi yeteneğimin üstüne düşmeli ve işe dönüştürmeliyim diye pek fazla düşünüyorum). Üst üste görmek İlginç geldi o yüzden düşüncenizi almak isterim.

1. Rüyam: Ufak bir tilki sembolünü, elde iğne ile işleyen ve tanesini 23 ya da 26tl ye yaptığını söyleyen birini görüyorum. Şaşırıyorum.. “bir küçük nakışa, bu ücreti verenler de var demek” diye düşündüğüm için..

2.Rüyam: Sürekli takip ettiğim ancak satışı Türkiye’de olmayan bir seramik dergisi var. Rüyamda, bir kitapçının, bu dergiyi Türkiye’ye getirdiği haberini alıyorum. Seviniyorum ve kendimi kitapçıda görüyorum. Derginin tüm serisi 250€ ya da $ diyorlar. Üzülüyorum, çok pahalı olduğunu ve alamayacağımı düşünüyorum. O sırada; raflara dizilmiş, kartondan yapılma, çok katlı dekoratif evlere takılıyor gözüm. Fiyatlarına bakıyorum gayet iyi fiyata satılıyorlar ve fikir de hoşuma gidiyor.

Kısacası; az maliyetli olan ancak değerli bulunup, güzel fiyata satıldıklarını gördüğüm ürünler beni şaşırtsa da seviniyorum içten içe. Çünkü adımımı atmak istediğim şeylere karşı bu ara “bu olmaz, bu tutmaz, bu iş görmez, bu para etmez” gibi…kendini sabote eden ve durduran bir haldeyim. Adım atamıyorum.Bu rüyaların, bana birşey fısıldadığını hissediyorum. Düşüncenizi paylaşırsanız sevinirim. Kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir