Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Fizikçi Görmek

Rüyada fizikçi görmek neye çıkar?

Rüyamda rüya içerisinde rüya gördüm, rüyada uyuyorum ve odada bir tıkırtı duyuyorum, uyanıp kafamı kaldırıyorum, normalde kapalı olan odamın kapısı açık oluyor ve “ben yatarken bu kapıyı kapatmıştım, kim açtı acaba” diyorum. Ben kapıya bakarken kapının yanında bir insan silueti görüyor, “kim o, kimsiniz? odamda ne işiniz var” diyorum, sonra onun liseden fizikçi hocam olduğunu düşünüyorum ama “onun burada ne işi var” diyorum içimden. Yüzünü seçemediğim kişi “Mustafa, beni hatırlamadın mı? ben liseden fizik hocan Halil” diyor. “Hocam bu saatte, benim odamda ne işiniz var” diyor yataktan kalkıyorum. Lambaya yakmaya giderken o kişi “dur lambayı yakma, sadece seni merak ettim, görmek istedim, hemen gideceğim” diyor. Ben içime dolan bir korkuyla onun cin olduğunu düşünüyorum ve bağırarak evdekilere seslenmeye çalışıyorum ama sesim çıkmıyor. Elimi lamba düğmesine uzatıyorum, düğmeye basıyorum ama lamba yanmıyor, bir şeyler anormal gidiyor ama anlayamıyorum, sonra dua ederek Allah’tan yardım istiyorum. O sırada kan ter içinde uyanıyorum.

Bu rüya bana garip geldi, liseyi yaklaşık 9 yıl önce bitirdim, Halil hocanın fizik dersinden zor bela geçmiştim, bana o günleri hatırlattı. Sizce rüyada gördüğüm cin miydi? bunlar neye işarettir?

Rüyada fizik hocası görmek tabiri

Mustafa selam, rüyada gördüğün ister bir cin olsun ister hocanın silueti olsun ondan daha önemli olan rüya içinde rüya görmüş olmandır ki bu tür rüyalar çok kısa sürede gerçekleşir. Lütfen rüyalar sayfasında rüya içinde görülen rüyaların manası bölümünü okuyun.

Rüyada uyumak rüyayı gören kişinin sevdiği insanlarla mutlu, güzel bir hayat geçireceği anlamına gelir. Rüyada tıkırtı sesi duymak rüyayı gören insanın karşısına bir kısmet çıkacağına veya ona yeni bir fırsat sunulacağına işaret eder. Rüyada insan silueti görmek yaşamınızdaki kimi sorunların sebebini anlayamadığını ya da bu soruna kimin sebep olduğunu bulmaya çalıştığınızı simgeler.

Rüyada fizikçi birini görmek disiplin, kararlı yapı, sertlik ve prensiplerine sadık bir tutum anlamına gelirken fizikle uğraşan, fizik hocası görmek rüyaları da aynı anlama gelir. Rüyada fizikle uğraşmak, fizik hocası olmak veya fizikçi olduğunu görmek kararlarınız ve düşünme şeklinde daha verimli yolları bulma yeteneğiniz olduğunu temsil eder. Rüyada eski öğretmeni görmek sizin bazı tavsiyelere, rehberlik ya da yeni bilgiye ihtiyacınız olduğunu gösterir.

“Rüyada Fizikçi Görmek” için 3 yanıt

Öğretmeniyle aşk yaşamak
Ben 21 yaşındayım üniversite öğrencisiyim ve bekarım. Öğretmenim evli olmasına rağmen benimle ilgileniyordu, öğrencisiyle ilgilenir gibi değil daha yakındı, bende karşı koyamıyordum, kızlar benim okulda üstüme geliyordu ve o beni görüyordu. Önce beni okuldan çıkarıp para çekiyordu, sonra beni bir tatlıcıya götürüyordu, ben “hayır gerek yok” dediğim halde benimle ilgileniyordu. Okuldan bir kız bizi görüyordu ve adama sürekli yapışıyordu, bir aksilik çıkarmaya çalışıyordu, eni sonu adamın üstüne içecek döktü. Adam benim karşımda kızın yanında oturuyordu, garsona temizlemesi için işaret ettim ama hiç oralı olmadı, kızın hoşuna gidiyordu, bende kıskanıyordum. Bir kız onunla yatakta uyanıyordu, aslında başka bir kızdı ama ben gibi hissediyordum. Sonra o kızın abisi görüyordu, annesi falan görüyordu, tepki göstermiyorlardı, abisi şakayla karışık evlenin falan yapıyordu.

İnci merhaba, gönderdiğin mesajda bunlar rüyada mı oluyor, gerçek yaşamda mı net olarak belli değil, bu konuya açıklık getirir misin?

Duyamada kaç gunden beri fizik öğretmenimi goruyorum farkli farkli ruyalarla bi baktim bize ders anlatiyor bir baktim sozlu sinav yapiyor acayip acayip ruyalarima giriyor bu ne demektir?
Biktim artik ruyalarima girmesin istemiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir