Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Flamingo Görmek

Rüyada flamingo neye işarettir?

Rüyamda evdeyim, annem bayram temizliği yapıyor babam da alışveriş listesi hazırlıyor, babamla alışverişe çıkacakmışız. Babam bana “kızım haydi kahveyi bugün sen yap, kahvemizi içip alışverişe çıkalım dedi ve ben kahve yapmak için mutfağa gittim. Ben kahve pişirirken mutfağın penceresinden deniz bakıyorum, o sırada denizin içinden önce parlak sarı renkli bir ışık çıktı, gökyüzüne ulaştı, arkasından atom bombası patlaması gibi sarı renkte bir toz bulutu çıktı, o toz bulutu denizin üzerinde flamingo şekli oluşturdu, sonra bu toz bulutu gökyüzüne kadar ilerledi, tüm dünya bu toz bulutu ile doldu. İlginçtir biz evin içinde nefes alıyor, yaşıyorduk ama pencereden dışarısı sadece bir toz bulutu olmuş, hiç bir şey görünmüyordu, o an rüyamda kıyametin koptuğunu anladım ve kıyamet korktuğumuz kadar kötü değilmiş” dedim. Teşekkür ederim.

Rüyada flamingo görmek tabiri

Merve selam, Rüyada bayrama hazırlık yapmak, bayram alışverişi görmek veya bayram temizliği yapmak gerçek hayatınızda üzerinizdeki sorumluluğu, vazifeyi tam hakkıyla ve zamanında başarmak, bu başarının ertesinde rahat ve refaha ermeye işaret eder, bakınız rüyada bayram görmek rüya tabiri sayfası. Rüyada kahve pişirdiğini görmek rüyayı gören kimsenin çevresiyle daha fazla sosyal iletişim kurmak isteğine delalet eder. Bu konuda rüyada kahve görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

Rüyada ışık görülmesi aydınlık gelecek ve başarı sembolüdür, kişinin her konuda başarılı olacağına işaret eder, ancak sarı ışık rüya sahibinin aydınlığa ve başarıya ulaşmasına engel olan, geciktiren bir şeylerin varlığına işarettir. Rüyada flamingo görmek topluluk ve işbirliği duygusunun önemini temsil eder, ayrıca yeni deneyimler veya durumlar gösterir. Bana göre tozların önce flamingo şekli oluşturup ondan sonra gökyüzüne yükselmesi senin hayatta başarılı olup, yükselmen, hedeflerine ulaşman için grup faaliyeti, bir gruba ait olmak ve işbirliği yapmak, güçleri birleştirmek konularına daha fazla önem vermen gerektiğini temsil etmekte, rüyanın devamında gelişen olaylar ve düşünceler ise bu sayede çaresiz olduğunu düşündüğün zorlukların üstesinden geleceğini ifade etmektedir.

“Rüyada Flamingo Görmek” için 2 yanıt

Ruyamda net bi sekilde flamingo gordugumu biliyorum . Ya tutuyodum flamingoyu elimde bole sever gibi ama kucuktu sanki flamingo yada flamingo yanimdaydi yanyanaydik. Tam net hatirlayamadim ama bole biseyi. Ne anlama gelebilirki

Handan merhaba, rüyalarda flamingo görülmesi topluluk ve işbirliği duygusunun önemine işaret eder, ayrıca yeni deneyimler veya durumlar gösterir. Rüyada kuş sevmek genel anlamda kişinin iç dünyası ile ilgili mesajlar verir. Sen rüyanda flamingo seviyorsun ki bu durum bilinçaltında bir gruba ait olma, dost – arkadaş – yakınlarınla daha güçlü işbirliği yapma arzularının yansımasını gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir