Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Flaş Görmek

Rüyada flaş görmek neye işarettir?

Rüyamda araba vardı yolculuk yapacağız. Amcam, ben, yengem, 2 kardeşim, annem, kuzenim batuhan, babam bizim evdeyiz, sonra ben yengeme diyorum ki “Emine ablanın sınavı yoksa oda gelsin” yengemde onu arıyor ve “işi yokmuş, oda geliyor” diyor. Emine kuzenimde geliyor bize.

Sonra nereye gideceğimizi kararlaştırıyorlar, İstanbul’a gidiceğiz diyorlar, yolculuğa başlıyoruz, sonra bir uçurumun kenarında 2 tane köprü var, biri İstanbul boğaz köprüsü biliyorum onun olduğunu, diğeri de bir köprü ama onun hangi köprü olduğunu bilmiyorum. O köprüde kimse yoktu ama ben arabadan inip kuzenimle beraber fotoğraf çektireceğim ama olmuyor, makinede flaş çalışmıyor ve fotoğraf işi kalıyor, sonra İstanbul boğazından geçmeyi düşünüyorlar, boğaz köprüsünden 2 tane araba geçiyor, ben diyorum ki “hadi düşersek” babamla amcam “yok” diyorlar, geçiyorum, tam ortaya geliyoruz köprünün ortası kırılıyor ve sadece bizim araba düşüyor denizin içinden, tam batıyoruz derken bir bakıyorum yine o uçurumda duruyoruz, çok şükür diyorum ve normal yolculuk yapıyoruz, sonra uyandım lütfen yorumlar mısınız?

Rüyada flaş görmek yorumu

Büşra merhaba, Dikkat ederseniz mesajınızda bir tane dahi nokta, virgül yok idi, cümlelerin çoğu anlamsız. Mesajınızı zahmet edip uzun uzun yazdığınız için silmedim, sitenin bütünlüğünü sağlamak için mesajınızı Türkçeye çevirmeye çalıştık ve en önemli unsurunu cevapladık.

Rüyada flaş görmek bir tehlikeye, yanılmaya veya kandırılmaya delalet eder. Fotoğraf makinesi flaşı görmek kişinin hayatında bir şeyin göründüğü gibi olmadığını ifade eder. Rüyada flaş çakması, flaş patlaması görmek, istenmeyen bir yolda gittiğinizin, tehlikeli ve yaralayıcı bir durumla karşı karşıya olduğunuzun ifadesidir. Rüyanızda flaşın çalışmaması sizin bir tehlike atlattığınızı simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir